Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden NŐ magának szüli a...

Minden NŐ magának szüli a gyereket?

Figyelt kérdés
a férfiakat nem is érdekli a gyerek, ők nem is akarnak, csak a nő bejelenti és így elfogadják.
2011. nov. 6. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Általánosítás és hülyeség.
2011. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem vannak férfiak akik vágynak gyerekre.


Ird ki úgy kérdésnek, Férfiak! Örültök,ha gyereket szülnek nektek vagy csak kényszerből elfogadjátok.

2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem minden, de sok igen.
2011. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Ennek a kérdésnek és a "magyarázó" szövegnek sincs semmi értelme.

Azért kíváncsi vagyok, hogy nő, vagy ffi vagy-e, és vajon hány éves? Van gyereked? Kapcsolatban/házasságban élsz?

Annyira megkeseredettnek tűnsz a kérdésed alapján.

2011. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

én ne vagyok megkeseredett

van gyerekem és élettársam



csak egy kérdésnél jelentették ki ezt páran, hogy a nő magának szüli a gyereket és


"Altalaban nem ugy van, hogy mindketten akarjak a gyereket, hanem ugy, hogy a no bejelenti- Dragam terhes vagyok."

2011. nov. 6. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:

ez baromság

mi együtt akartunk gyereket

a volt páromtól pl nem estem teherbe, mert ő nem akarta, így nem is lett

később férjhez mentem, közös döntés alapján gyereket is vállaltunk

2011. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk inkább ez az eset volt hogy én bejelentettem, a férjem nem erőltette volna de nyilván nincs / nem volt ellene kifogása, őfelőle akkor vagy 10 év múlva is jöhetett volna az első.

De a legtöbb babás barátnőméknél kifejezetten együtt tervezték együtt várták sőt volt ahol a hapsi várta szerette volna jobban már a kis trónörököst.

És nemcsak úgy hogy mondja, hanem azóta is mindent megcsinál a gyerek körül!!

2011. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen is,de nem ez az általános! Szerencsére a többség tényleg család lesz!

Nálunk ez úgy van,hogy az apuka bejelentette,hogy szeretne gyermeket,és lett egy gyönyörű lányunk.-akit apuka imád!!!

Másodjára én szerettem volna jobban,lett még egy gyönyörű lányunk-akit apuka imád!!!!!-bár fiút szeretett volna,amit természetben meg is kapott :-)

Harmadjára megint csak én szerettem volna jobban... Apuka imádja a harmadik lányát is!!!!


Tehát hogy "Minden NŐ magának szüli a gyereket"... általánosságban nem igaz! Vannak férfiak,akiket igen is érdekel,és imádnak apák lenni!! Imádják amikor a kicsi gyermek hozzájuk bújik,hazaérve a munkából hangosan kiabálják,hogy "jött apa,jött apa!!!" ugrálnak közben az ágyon,amikor benyit az ajtón,meg ott állnak sorban a pusziért és ölelésért! .. meg hallgatni a gyerek "aranyköpéseit"... az én párom imád apuka lenni,és biztos vagyok abban,ha több hely lenne a házban,akkor még egy negyediket is bevállalna! és nem csak az én kedvemért! :-)

2011. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi is közösen vállaltuk a gyerekeket. Ha azt írom, hogy az ember (nő, férfi, mindegy) magának szüli a gyermeket, arra értem, hogy a saját önzőségéből és a saját örömére, nem azért, hogy jobbá tegye a világot a következő kis Einsteinnel, és általában a szülő dönti el, hogy most szülő akar lenni és nem a baba, hogy most meg akar születni.
2011. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálunk a férjem akarta jobban,egy évig rágta a fülem.
2011. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!