Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kékestetőn el lehet lenni 3-4...

Kékestetőn el lehet lenni 3-4 órát két kisgyerekkel? (1 és 3 évesek) Van ott valami lehetőség számukra?

Figyelt kérdés
...aki arrafele lakik vagy nemrég járt ott, segítene? Köszi

2011. nov. 7. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

lehetöség? mondjuk, makkot szedni, levelet szedni, futkározni, köveket nézegetni. csak lehetöség van ott.

de ha hideg van én nem vinném fel.

2011. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, persze :)

Csak arra gondoltam, hogy nem baj, ha nem túrázunk, akkor is el lehet ott lenni, ugye?

Közben olvastam a honlapon, hogy van játszótér is.

Ott sokkal hidegebb van, mint városban? Most még azért csak nincsenek minuszok, nem?

Életemben egyszer voltam ott, de akkor sem kirándulni, hanem más dolgom volt, körbe se néztem.

2011. nov. 7. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem már 500 méternél is hidegebb van mint a városban és a szél is jobban fújhat.

kékes meg több mint 1000 méter. jól öltözzetek fel.

toboz is biztos van egy halommal. nekem is a lányom 1 éves nálunk mindig van kisvödör amit tele gyüjt mindennel, majd én kiöntöm mielött haza indulunk.

2011. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a férjem származik Gyöngyösről,úgyhogy mi elég sokat szoktunk a Mátrába kirándulni.Kékestető helyett én Sástót ajánlom.Van kilátó,jobb időben kirakodóvásár is szokott lenni.Tó,kacsák,kis sziget,amire átmehetsz hidacskán.És a kilátó,amire potom pénzért felmehettek(persze,ha nincs tériszonyotok).

Vagy a másik program,amit ajánlanék:Mátrába kisvonattal felmenni:

Gyöngyös-Mátrafüred,ill. Gyöngyös -Lajosháza útvonalakon(mindegyik végállomás gyönyörű,játszótér is van,és látnivaló is).

Amúgy annyira nincs hideg,max. 2-3 fokkal van hidegebb fent.

Jó kikapcsolódást!

2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem,hogy 2 éves lányom van.

utolsó voltam

2011. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sástó és Kékestető is nagyon jó szerintem. mi télen, mínuszokban és hóban is voltunk már ott. lehet nagyot sétálni, Mátrafüreden is érdemes megállni. lehet vándorbotot keresni (az én 3 évesem imád vele sétálni),futkosni. nálunk 3-4 óra el szokott reppenni a természetben, közben az étvágyuk is jobban megjön, általában hatalmasakat esznek. a játszót nem ismerem,de van ott egy nagy lejtő (sílejtő, de ilyenkor ott is lehet sétálni), az is nagyon izgalmas tud lenni a gyerekeknek. Ha ti élvezitek, nekik is tetszeni fog.
2011. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon köszi a válaszokat!!! :) :)
2011. nov. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!