Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Fővárosi Anyukák! Két...

Kedves Fővárosi Anyukák! Két kisgyerekkel egyedül a KÖKI (Lenfonó utca) környéke milyen hely? Most vennék lakást /olcsón/, és ott elég jó áron vannak. Szerettünk volna az Örs Vezér terén, de ott eléggé drágák.

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 09:29
 1/8 anonim válasza:
100%

Na vagyok anyuka, de fővárosban lakom és gondoltam segítek (f/22/egyetemista). Naszóval, gondolom az érdekel, mennyire biztonságos a környék a gyerekeknek. Tekintve hogy a lenfonó egy lakópark közepe, szerintem maga a lakhely jó. Én a józsef attilán lakom a 9.-ben és itt is nyugis minden. Velünk szomszédosan van egy iskola és ha jól tudom, 2 óvoda is van a közelben. Ha nappal itthon vagyok, szoktam hallani-látni a menetelő 4 éves csoportokat is. Laktam az örsön is egy évig, de ott eszméletlen nagy volt a rezsi. A távhő annyira felvitte télen, hogy több volt, mint a lakbér + közös költség. Már csak ezért sem jó ötlet az örs.


Most hirtelen ennyi, azt ha még van kérdésed, írd ki!


Hali!

2011. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Kőbányát ne! Borzasztó veszélyes hely. Pontosan nem tudom, hol van a Lenfonó utca, de Kőbánya maga veszélyes. Ajánlom neked a 17. kerületet. Örstől jó esetben 10, rosszban 30 perc busszal. Külső kerület, nyugis, szép, kifejezetten jók az oktatási intézmények (gimnázium is), az önkormányzat is nagyon sok mindet tesz a kerületért. Az árakat sajnos nem tudom, de érdemes megnézni.
2011. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Semmi gond nincsen kőbányával, nem veszélyesebb, mint Pesten egy csomó másik kerület.


17-be, ha rám hallgatsz nem költözöl, nem tudom, mikor jár arra a második válaszoló, de reggeli csúcsban, és délutáni csúcsban bőven van az út 45-60 perc is (kocsival is nagyon hosszú, mert csak 2 út vezet abba a kerületbe).


Kőbánya azért jó, mert mindenhez közel van. Újhegy annyira nem (de a közlekedés onnan is teljesen jó). Vannak rossz részei, de nem azon a környéken.

2011. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Reggel 7 körül szoktam menni, akkor általában 30 perc a Rákoskeresztúr - Örs Vezér tér út. Ma du. 4kor 15 perc volt, este 6-7 körül sem több 25-30-nál. Persze a Keresztúri úton, a felüljárón menni öngyilkosság.
2011. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

100x inkább Kőbánya, mint Rákosborzasztó.

Az kint van halál f.....an

Én is Kőbányán nőttem fel, ott éltem 16 éves koromig, azóta (24 éve) Kispesten.

Előnye, hogy közel van KÖKI, onnan bárhova eljutsz

2011. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is inkább a kispesti oldalon vásárolj,. ott is nagyon jó áron vannak a lakások és nagyon jó kerület. mi itt alkunk, gyerekekkel, csak pozitív tapasztalataim vannak. szeretjük.
2011. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

utolsó:

szóval inkább kispest, esetleg lőrincen a Lakatos ltp

(4 emeletes házak)vagy József Attila ltp, igaz az már 9. kerület, de végül is elég jó helyen van

2011. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint az utolsó előtti voltam
2011. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!