Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Bergon bababol...

Ismeri valaki a Bergon bababoltot Pesten?

Figyelt kérdés
Az Ázsia centernél van. Gagyi kínaikat árulnak vagy normális termékeket?
2011. nov. 9. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ismerjük. Ott vettük a babakocsinkat, ami szuper és nem gagyi kínai. A Bergon maga lengyel-magyar kooperáció. Nagyon jók a babakocsijaik, mert strapabírók, hatalmas a színválaszték és nagyon kényelmesek. De egyébként nem csak saját márkákat árulnak. Ott is van persze gagyi, de szerintem mindenhol van. Szerintem érdemes kinézni hozzájuk. Babakocsiban ár-érték arányban mi náluk találtuk meg a legjobbat!
2011. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vannak szuper cuccok ott! Nagyon segítőkészek az eladók is és jó nagy a bolt. Érdemes megnézni.
2011. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is ott vettük a babakocsinkat, teljesen jó árban van, nem drágább, mint máshol. Gagyik persze vannak itt is, de nem nagyon jellemző.

Ott vettük még a kiságyat, pelenkázólapot, textilpelust, bébitaxit, cumisüvegkészletet, kókuszmatracot, fejvédőt, semmi probléma velük. Rengeteg dolgot árulnak, vannak olcsóbbak és drágábbak is, de hatalmas választék van mindenből.

Egy dolgot hiányolok az üzletből és az a kártyás fizetési lehetőség. Csak kp-val lehet fizetni, ami elég macerás, ha 60-70 ezer körül vásárolsz.

2011. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is ott vettük a babakocsinkat, rendesek voltak, az tényleg hátrány, hogy nem lehet kártyával fizetni.
2011. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fél évvel ezelőtt vásároltam náluk egy babakocsit, garanciális problémával fordultam hozzájuk, szörnyen lekezelően bántak az emberrel. Csak addig voltak kedvesek amíg eladták a sz*r terméküket. Kerülöm ahogy csak tudom!
2012. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!