Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyulladás lehet ez?

Milyen gyulladás lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy hete hogy rákszűrésen voltam.Tegnap anyósom hozta el a leletemet mert ő meg akkor ment.És azt mondta neki a doki hogy 4-5 hónap múlva menjek vissza mert van vmilyen gyulladásom amit megfigyel.Azt mondja hogy lehet hogy csak megfázás,de jobb félni.Holott semmi bajom sincs(vagyis nem érzem).Félnem kéne???Kicist azért aggasztó.Egészségheti akció keretében a falunban volt a szűrés így nem is igazán ismerem a dokit bár a városba majd hozzá kell visszamennem.P2 gyulladás 4-5 hónap kontroll és még valami oda van írva de olvashatatlan.

Na most ha felhívnám akkor meg tuti hogy nevem alapján meg ezek alapján azt se tudná hogy ki vagyok.Szerintetek mi lehet ez??


2011. nov. 9. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a P1 és P2-es eredmény az a jó. Azt sajnos nem tudom, hogy milyen gyulladás lehet, de biztos nem komoly, ha 4-5 hónap múlva kell visszamenned, nem előbb. De azért felhívhatod az orvost, és ha nem is emlékszik rád, azt még meg tudja mondani, hogy mi lehet. A rákszűrésed eredménye az jó.
2011. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm azóta felhívtam és emlékezett rám:))

Azt mondta hogy a méhnyak falán látott egy kis gyulladást,de ne aggódjak mert szerinte el fog múlni.Csak akkor kell előpbb mennem ha esetleg fájna,vagy menszi szerű pecsételő vérzésem lenne menszeszen felül.Köszönöm a választ:)

2011. nov. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!