Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kire hasonlít a babád, kisgyer...

Kire hasonlít a babád, kisgyereked? Van esetleg, ahol nagyszülőre hasonlít inkább?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1.lányom: apja és bátyám keveréke (de mivel az apja hasonlít az anyjára, így nagyszülős beütés is van)

2.lányom: rám hasonlít (így anyámra is, mivel én eléggé hasonlítok anyura)

Fura, mert közben meg le sem tagadhatnák egymást :)

2011. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a kislányom az egyik dédmamájára hasonlít, anyósomék szerint. Úgyhogy ő nagyon "felütött".

Mikor megszületett azt mondták tiszta apja, de azóta rengeteget változott (13 hónapos), néha engem is felfedeznek benne, de leginkább az apai dédikéjét látják benne.

2011. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megszületett, akkor azt mondták, rá hogy tiszta apja. Most anyám szerint anyósomra hasonlít, anyósom szerint anyumra.:)

Én meg nem tudom, mert van belőle mindkét családból.

2011. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 krisztivan ***** válasza:
100%
Kisfiam születésekor apja másolata volt.Mostmár látszik hogy a szeme az teljesen olyan mint nekem és a szája,álla az tiszta apja.Érdekes látni ahogy pont feleződik az arca.14 hós.
2011. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aki jobban valakit jobban ismer a családban, ahhoz hasonlítja a kicsi fiamat. Egyébként az anyai nagyapát, vagyis apukámat sokan látják benne. Mikor rövidebbre volt nyírva a haja, akkor én is mondtam neki, hogy kicsi nagyapa. Ugyanolyan golyó feje van. :D
2011. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kisfiam tiszta apja, a gyerekkori fényképeken összekeverhetőek, de ha ránézek akkor a férjem látom piciben
2011. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fiam apukámtól örökölte a kék szemet és az orra formáját,amúgy tiszta apja,szokták mondani.Rám egyáltalán nemhasonlít szerintem!
2011. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam újszülöttként egyértelműen a kissógoromra hasonlított. Ahogy grimaszolt, ahogy a kezét tartotta, mintha a férjem öccsét láttuk volna.

Most meg már leginkább az apukájára hasonlít.

Egyébként a párom épp olyan volt kicsinek, mint az öccse.

2011. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nagyfiam tiszta apja, barna haj, barna szem, jó sok anyajeggyel, természetes barna bőrrel

kisebbik fiam, szőke haj, rikító kék szem, mint az én családomban általában, érzékeny fehér bőrrel, semmi anyajegy

2011. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Haja az anyósé (szőkés-barna)

Arca, álla apué

Szeme színe enyém (világos-sötét kék fekete pöttyökkel) de, hogy átmenetes, mozaik szemű, az apué (apunak belül zöld kívül barna és fekete pöttyök vannak benne)

Orrát nem tudom (sztem vmelyik dédié)

Hosszú ujjai enyémek :D meg a füle is (lábán a második lábujja hosszabb mint az első, nekem is olyan)

2011. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!