Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem mászkált a kisgyereked...

Nem mászkált a kisgyereked éjjel, hajnalban a lakásban, ha felébredt, amikor már nem rácsoságyban aludt?

Figyelt kérdés
1,5 évesemnek szeretnénk levenni a rácsot az ágyáról, de ez jutott az eszembe, hogy ha még reggel előtt ébredne, mit csinálna? Mászkálna a lakásban? Ő nem az a fajta, aki elücsörög az ágyában.
2011. aug. 25. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam 17 hónapos volt, mikor rendes ágyat kapott. Nem mászkál éjszaka. Ha éjszaka felkel, akkor általában átjön a mi szobánkba, én visszaviszem, lefektetem és alszik. Hajnalban is ugyanez a helyzet.

De nem nagyon ébred reggel előtt, elég ritka dolog, szerencsére.

Most 2 éves.

2011. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónaposan került nagyágyba,soha nem jön át azóta sem(novemberben lesz 3).

Lehet,hogy azért,mert soha nem aludt előtte sem velünk.

A nagytesó 7 hónapos korától velünk aludt,hiába kapott saját szobát 1,5 évesen addig átjárt éjszaka,amíg a tesó meg nem született

2011. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ava87 ***** válasza:
Csak a szobájában "vándorol" néha. Megesett, hogy a szoba másik végében aludt, amikor benéztem hozzá :) De amúgy nem kelt ki az ágyból, inkább felült és nyafizott. Most meg azt csinálja, hogy felébred, és átkiabál, hogy "átmeheteeeeek?"
2011. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos korától alszik a fiam rendes nagy ágyon. Reggel amikor felkel, szépen eljátszik az autóival, az éjszakákat átalussza.
2011. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!