Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiu szobába jo diszitésnek a...

Fiu szobába jo diszitésnek a micimackos bordür és a micmackos matricák? A 7 honapos babám szobájába gondoltam. Nálatok miyen a babaszoba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Kisfiam van, zöld a tapéta és Micimackós bordűr van rajta középen. :) A bútorokon, falon is Micimacis dekorációk vannak (gumiszerű öntapadós) és a kiegészítők (lámpa, kiskád, stb.) is Micimackós. Szerintem a Micimackó unisex, jó kislánynak és kisfiúnak is!
2009. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyenlőre csak baba sarok van, mert a mi szobánkban van, de mindenképpen micimackós, vagy verdás lesz a szobája, amikor megkapja a sajátját. Nekünk nagy szerencsénk van, mert apukájának nagyon jó a kézügyessége és szeret festeni.
2009. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bordűr állatkertes és falon dekorgumiból készült állatok vannak. De szerintem jó a micimackó mivel az jó a kisfiúnak és a kislánynak is.
2009. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem mondjuk kislányom van(6 hónapos),de nem lányos a szobája.Sárga a fal alja-fehér a fal többi része és foszforeszkálós(hold-nap-csillagok)a bordür.Disney-s a fényáteresztő függöny,a "sötétítő" meg világoskék és fehér-kék csíkos a szőnyeg.
2009. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3%

Micimackó tényleg uniszex és kicsit furi is.Én 21 écig azthittem,hogy Micimackó fiú,erre kiderült,hogy ő nem Mici,hanem Cicimackó XD

Amúgy unokahugom szobája is micimackós,a függönytől kezdve a nem is tudom micsodán át minden:D

Álmaim fiúszobája nem is tudom.Hát ha majd más nem jut eszembe akkor Micimackó,de azt nem szeretném,mert eddig akárhány babaszobát láttam az mind Micis volt.Na jó feladom,fogalmam sincs milyen lenne ha fiam lenne,annyira lányos vagyok,hogy biztos lányom lesz:D

És ha tényleg lányom lesz akkor ő lesz az én kis angyalkám angyalkája

[link] ő ott lent az a baba:)Nagyon szeretem ő Happy Berry,egy híres japán képregényírónő divatmárkája.Szerencsére nagyon jó a kézügyességem ezért könnyen fog menni a falrafestét és valószínű,hogy fogok majd varrni párnákat,az ágyneműjére logókat,bútort fogok készétíttet Hapyy Berryvel,a lámpíbúrával leszek lehet gondban de még megoldom:)

Szerintetek gáz Happy Berry?Nem mintha elvetném az ötletet ha szerintetek az lenne csak érdekel:)

2009. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a lepontozást XD
2009. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!