Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek a szülőknek ajándékba?

Mit vegyek a szülőknek ajándékba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm babát vár, és szeretném ott karácsonyra meglepni valami babás-dologgal,illetve az apukát is...egy közös ajándékkal ami a babáról szól! Nem tudom ilyenkor mit szokás venni! Segítségeteket előre is köszönöm!
2011. nov. 13. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
jó-jó, de a babát mikorra várják? Meglesz már karácsonyra? Mert ha igen, akkor lefényképezheted és csináltathatsz nekik pl. babafotós naptárat, vagy bármi mást (csupor, képeslap), amire a képet rá lehet montírozni. Ha még nem lesz meg, akkor a kelengyéjébe vennék valami szépet, egy kisplédet, egy szép törölközőt vagy mást.
2011. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A babanapló szép ajándék lehet.

Vagy valamilyen babás fotóalbum, babás képkeret, amibe később majd belekerülhet a kicsi fotója.

Ha nem tudsz dönteni, akkor ajándékutalványt is adhatsz nekik (bababoltokban lehet kérni).

Vagy vannak olyan kis könyvecskék, amikben idézetek vannak akár a babavárással kapcsolatban, akár a szülőkkel kapcsolatban. Ilyenből többféle is szokott lenni a könyvesboltokban.

2011. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most derült ki, hogy babát várnak...
2011. nov. 13. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

első vok

Akkor viszont semmi babásat ne adj nekik! Sajnos sokminden megtörténhet az első hetekben és nem hiszem, hogy túl lesz az első 12 héten karira. Azt meg te sem akarhatod, hogy egy vetélés esetén éppen a te ajándékod legyen az, amire jó ideig rá sem bír majd nézni.

2011. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én gondoltam miután ide ki írtam a kérdésemet...Köszönöm azért a válaszokat!
2011. nov. 14. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazatok van, esetleg olyat akkor ami akkor is jó lesz ha lesz baba, és akkor is ha nem... Én sokszor nézegetem a baba fotóalbumokat olyan aranyosak vannak,h hihetetlen. Én nagyon örülnék neki,de vehetsz sima fotóalbumot is és azt bármire használhatják.
2011. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!