Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lakásfenntartási támogatásról...

Lakásfenntartási támogatásról mikor tudom meg, hogy megkapjuk vagy sem?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legmegfelelőbb kategóriába írom ezt a kérdést de máshol nem kaptam választ rá és amúgy is itt szoktam lenni én is.Már szeptemberben beadtuk a papírt és akkor azt mondták biztos jogosultak leszünk rá de ezt el kell bírálni és utána értesítenek róla.Azóta semmi!Vagy mégsem kaptuk meg?Arról is kéne azért értesíteni vagy nem?

Aki tud segítsen!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Már rég kellett volna értesítést kapnotok,még akkor is ha nem kaptok.Menjél vissza és kérdezz rájuk.
2011. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget akkor bemegyek egyik nap rákérdezek mi a helyzet!
2011. nov. 15. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 30 nap rájuk is vonatkozik. Hogy adtad be a papírt? Van róla valami másolatod, feladóvevényed, igazolásod?
2011. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egy hónap már lejárt hisz ahogy írtam szeptemberben adtuk be a papírt.Nincs róla másolatunk sajnos.Akkor kettő kérvényt adtunk be a másikat 2 hét alatt elbírálták és azt mondta a hölgy aki kint volt lakástanulmányon,hogy a mi keresetünk miatt biztos ezt is megkapjuk és megint ő jön majd ki lakástanulmányra mert majd akkor is ki kell jönnie.
2011. nov. 15. 19:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a Polgármesteri Hivatalt utánanéztek a dolognak és minden rendben nemsokára jön a határozat havi 5000Ft-ot állapítottak meg.:)
2011. nov. 16. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!