Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék olyan...

Honnan szerezhetnék olyan igazolást ami végleg felment a tesi alól?

Figyelt kérdés
Szeretnék igazolást ami legalább erre az évre vagy félévre felment a tesi alól.Tudtok segíteni?
2011. nov. 15. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol. Ha nincs semmi bajod, akkor miért nem akarsz tesizni? Ha meg van bajod, akkor menj orvoshoz, ő ad...
2011. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert szar tanűr van.Más embereknek is van olyan papírjuk,amivel nem kell tesizni,tehát vmi csak van...
2011. nov. 15. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak doki adhat olyan papírt ami végleg felment a tesi alól.
2011. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos engem azért mentettek fel anno 10-től, mert akkor már a 4. térdműtétemet csinálták.

24 éves vagyok, jelenleg 9 műtéten túl és egy majdnem mű jobb térddel..

Ott tartok mostanság, hogy járássegítő nélkül képes vagyok 1 órát sétálni és talán másfelet állni. Ja és 4 hónapos a lányom, tehát egy terhességen is túl vagyok.


Én a papírt az orvosomtól kaptam, de előtte gyógytornász véleménye és a műtőorvos tényleírása kellett, hogy miért mentenek fel testnevelés alól!!!??

Lényegében, nem volt elég az, hogy konkrétan lábra se bírtam állni!

Kocogj el egy ortopédhez, mond meg, hogy fáj a térded vagy valami, hátha kapsz felmentést.

2011. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Na, már megint egy lusta kis taknyos... Nem értem mi a gondod azzal, hogy kicsit meg kell emelned a segged! Heti 2* nem bírod ki? Én 12-ben felmentett voltam, nem kellett volna bejárnom, mert tesiből érettségiztem, neked ilyen papirod soha nem lesz... Szóval húzzál csak tesire!
2011. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na,akkor elmondom neked,ha már így látatlanban ítélsz,hogy nem vagyok lusta kis taknyos.Járok konditerembe,mozgok.A tanárral van a bajom.Az egy...inkább nem mondok rá semmit.A hülye feladataival kikészít,túl komolyan veszi a saját tantárgyát és annak osztályozását.Ordibál a semmiért,mint vmi idegbeteg.Az a heti 2 tesióra,az pedig nekünk 3.Jaaaa,meg nehogy azt gondold,hogy az ilyen tesióra segít,ahol csak lefárasztják meg terrorizálják a kölyköt.Sokkal eredményesebb lenne,más tanterv szerint tartani a tesiórát.De nyugodj meg,megszoktam emelni a (feszes)seggemet,szóval ilyenek miatt ne fájjon a pici fejed :)
2011. nov. 16. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja... gondolom hogy így van... Hova jársz suliba, hogy ilyen kemény a tesi?
2011. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát.. nálunk a kémiatanár idegbeteg, mégsem kaptam felmentést kémiából...

Ez az élet, nem kérhetsz mindig "felmentést", ha valami nem tetszik. Ha bántalmaz ténylegesen vagy ilyesmi, akkor fel kell jelenteni, de gondolom ne ilyenről van szó...

2011. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!