Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetnék zsebpénzt?...

Doddie kérdése:

Hogy szerezhetnék zsebpénzt? Kérek szépen válaszokat! 12/L

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Tavaly még néha a jegyeimért kaptam egy kis pénzt, de már nem kapok. Anyukám beleegyezett tegnap, hogy fog adni reggeli csinálásért,bevásárlásért stb. De ezek olyan 200 ft-ok lesznek(attol fugg mit csinálok) Most megyek 7.be, szeretnék zsebpénzt. Nem akarok csakúgy, hogy havonta egy 2000-rest, megszeretnék érte "dolgozni". Azt szeretném kérni, mondjatok tippeket mit csinálhatnék, hogy egy kis zsebpénzhez jussak. Köszönöm előre is!
2011. aug. 4. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
fűvágás, házi munka ezen kívül sokat nem tudsz csinálni. Esetleg még a mamáknál is bevállalhatod a fűvágást.
2011. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondanám azt, h hordjál ki újságokat, vigyázz kicsikre, stb...de te is kicsi vagy még ezekhez. Takaríts ki otthon, mosogass el, ha már mindenféleképpen meg akarsz dolgozni érte és legalább hasznos is voltál.
2011. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szia, én is szeretnék kérni zsebpénzt, és én is dolgozni szeretnék érte. Segíts otthon sokat: vasalás, mosogatás, törölgetés, virágok öntözése, ha vannak állataitok, te etesd, itasd öket, takaritsd ki a táljaikat, az alvóhelyüket, sepregess, gyomlálj, takarítsd ki a szobádat, a többi helyiséget stb. ha elkezdödik a suli, próbálj minnél jobban tanulni, ha van kistesód, aki már suliba jár, segítsd a házijával, foglalkozz vele. ha sokat segítesz, anyukád látja, hogy megérdemled a zsebpénzt, így meg is kapod! 15/L
2011. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyukádat, eladhatnátok-e régi játékaidat, kártyát, könyvet, ruhát, ami már nem kell. A bevétel a tiéd.

Nálunk úgy van, hogy a gyerekek sportért kapnak jutalmat.

Nem akartam, hogy egész nyáron lustálkodás legyen, most aktívan telnek a napok. Futásért cserébe jön a jutalom: játék, állatkert, mozi:)

2011. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


De kis aranyos vagy :o)


Mosogass el, porszívózz, söprögess, menj bevásárolni, az ilyen "apróságokat" te is meg tudod már csinálni, és ezek hasznosak is :o)

2011. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.:) Házimunkát már csinálok, van egy kutyám és egy hörcsögöm, őket természetesen én etetem. Köszi a tippeket. Ma eliskezdem.;)
2011. aug. 5. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!