Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor jött meg...

Szülés után mikor jött meg először a menstruációd? Van ahhoz köze hogy kinek mikor jön meg, hogy szoptat e, és hogyan szült?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy van köze hozzá, de én simán szültem, szoptatok és 6 héttel szülés után megjött, azóta semmi.

15 hetes a fiam.

2011. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam,6hónapig szoptattam és a 8ik hónapra jött meg.
2011. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szülésről még nem hallottam, hogy lenne köze hozzá. De a szoptatás befolyásolhatja, mert szoptatás közben másabb a hormonháztartás. Amúgy teljesen alkati kérdés a dolog.

Nekem 11 hónapra jött meg és én elég intenzíven szoptattam még utána is (27 hónapig). Egyébként simán szültem.

2011. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van. Elvileg szoptatás alatt nehezebben lesz peteérése az embernek és ennek következtében a menstruáció is elmarad. Ez adottság kérdése, van akinél a szoptatás nem gátolja meg. Nekem a szoptatás befejezése után 6 héttel jött meg.
2011. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok Még egy kiegészítés: Egyszer volt meg a menstruációm összesen, most várom a következőt, a 38. ciklusnapon vagyok. Úgy néz ki még nem állt vissza minden teljesen. Ma is szurkál a petefészkem, ezért gondolom, hogy még van akár több hét is mire megjön. (valószínűleg még meg se történt az ovuláció)
2011. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez változó. Nővéremnek másfél évig nem jött meg szoptatás mellett, nekem 9 hónap után igen. Ja, még most is szoptatok (15 hónapos a kislányom).
2011. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkét szülésem után 2 hónappal megjött, pedig kizárólag csak szoptattam, sőt a nagyot az elején max. 2 óránként, éjszaka is...

És ráadásul egyből vissza is állt a 30 napos ciklusom, szinte órát lehetett volna igazítani hozzá, pedig mindkét esetben 6 hónapig csak szopiztak a gyerekeim...

2011. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én császármetszéssel szültem,és csak 3hónapig tudtam szoptatni. Szülés után 5hónappal jött meg a mensesem.

2011. nov. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!