Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruációd...

Szülés utáni első menstruációd más volt mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés

9 hónapja szültem még szoptatok. Szombaton jött meg szülés óta először, azóta is tart. Sokkal több mennyiség mint régebben, normál tampon 2-3 órát bír. Az öt nap alatt nem kezdett el csökkenni, ugyanolyan minden nap.

Ez vajon ilyen marad, vagy ha beáll a ciklus mérséklődik?


2011. jún. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is bővebb volt a mennyiség,de 2-3 ciklus után normalizálódott.Majd beáll.
2011. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is több van, de legalább nem görcsölök! És én ennek nagyon-nagyon örülök!! :-))
2011. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt alig tartott 3 napnál tovább, pici fájdogálással, kevés vérmennyiséggel. Szülés után a tisztulásom 5 napig tartott. 11 hónapos volt a kisfiam mikor először megjött,alig vettem észre, még az a kis has fájdogálás sincs, így komolyan akkor vettem észre mikor foltos lett a bugyim. 4 napig tartott, de igencsak kevés vérmennyiséggel. Már attól tartottam, hogy esetleg újra babócás vagyok, de szerencsére nem.

Szóval nekem jóval kevesebb napig, jóval kevesebb vérmennyiséggel zajlanak a "nehéz" napok! Pedig sokan azt mondták, hogy nagyon fog fájni mikor újra megjön, meg ne is menjek el otthonról, mert hamar átázás lehet a vége! Szerencsémre tévedtek a jövendő mondók! :D

2011. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első terhességem után is ez volt, akkor 10 hónapra jött meg először, de még nem volt 14 hós a kisfiam mire teherbe estem a Hugival, így nem tudom vajon rendeződött volna-e. Akkor 3 ciklus alatt nem.
2011. jún. 15. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb volt,és az is maradt addig,míg megint terhes nem lettem. A 2. szülés után is kicsit kevesebb lett,viszont 5 nap helyett 6 napig tartott.
2011. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan erossegu volt szinte mint a szules utani verzes az elso napokban. 6 napig tartott es iszonyatos gorcseim voltam, nagyon faradt voltam, alig birtam mozogni.

Mindket szules utan ez volt, nekem szules utan kb 2-3 honappal jott meg a mensi.


Normal mensim 3 napos, gyenge, fajdalom nelkuli.

2011. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fél éve jött meg először 3 hónap után,még én is szoptatok.

Nekem is erősebb,tovább tart,viszont nem görcsölök,mint régen.

2011. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szules utan majdnem egy evvel jott meg eloszor, es nekem is olyan volt az elso mint neked. Azt hittem hogy igy marad, aztan a kovetkezo mar jobb volt, aztan megint jobb. Most meg kb ugyanolyan mint a terhesseg elott, csak nagyon keves fajdalommal (regen elegge szenvedtem). Ja, es en is szoptatok meg napi 2-szer.
2011. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!