Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dévényesekhez mindenképpen el...

Dévényesekhez mindenképpen el kell mennie mindenkinek?!

Figyelt kérdés
Vagy ez csak akkor kell, ha mozgásfejlődésben vannak gondok és hasonló???

2011. nov. 16. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ha gond van.
2011. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Manapság hajlamosak tényleg "csak úgy" is vinni a gyereket, hogy hamarabb jól mozogjon, pedig nem lenne szabad, csak indokolt esetben...
2011. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Pont ezért kérdezem, mert a körülöttem levő anyukák szinte kivétel nélkül járnak heti 2-3× ilyen tornára.

Van, akinek indokolt, de van aki 'hobbiból' jár oda.


Azt hittem, hogy ez egy ilyen 'kötelező' dolog.. de akkor megnyugodtam, hogy csak akkor kell, ha nagy baj van!

2011. nov. 16. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Végül is Te is járhatsz gerinctornára, attól még hogy nem vagy gerincbeteg... :o)
2011. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a Dévény tornának pont ez a nagy hátránya, Dévény Anna rákattant erre, nyilván jól megfontolt anyagi okokból, hogy boldog boldogtalannak bemeséli csak is úgy fejlődhet rendesen a gyereke ha járatja és persze csak az ő tornája segít.

lazán legyint a világhírű Pető intézetre és a konduktorokra mondjuk, sőt elhordja őket mindenféle kontároknak.


Egyébként az én fiamnak volt problémája és már csak azért sem Dévényeztünk, mert meggyőződésem egy valóban hasznos és jó módszer elterjesztéséhez nem kell másokat mocskolni és rémisztgetni, a jó módszer magát terjeszti és láss csodát nem lett baja a fiamnak, felnőtt enélkül. Úgy hogy nem késett meg a mozgásban, sőt szerintem kimondottan ügyes is a nagymozgások terén.

2011. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. Nekünk a kórhézban mondták menjünk el. Ferdetartása volt a kicsimnek.egyébként is elmentünk volna mert én későn érő tipus voltam.
2011. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!