Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem automatikus a gyed...

Miért nem automatikus a gyed a tgyás után?

Figyelt kérdés

nagy gondban vagyok,mert a munkáltatóm valószínű csődbe ment,és hiába küldtem el a könyvelőjüknek az igénylésemet,ők nem küldték tovább az oep-nek.

és fogalmam sincs most mi a teendő..


2011. nov. 17. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
a gyást még nagy nehezen sikerült elintéznem velük,de a gyedemmel nem tudom mi lesz
2011. nov. 17. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem automatikus, mert aki tgyásra jogosult, nem feltétlenül jogosult gyedre is.


Hívd az OEP-et, mondd el mi a helyzet, és add be te az igénylésedet hozzájuk, majd ők hivatalból megkeresik a volt munkáltatódat.

2011. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pl. akik tgyás után rögtön visszamennek dolgozni, nem kaphatnak gyedet, sőt, ha 8órában mennek vissza, akkor gyest sem. pl. ezért sem automatikus egyik ellátás sem. mindegyiket igényelni kell.
2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi,már értem..

én is erre gondoltam,hogy elküldöm a papirjaimat az oep-hez,és remélhetőleg megoldódik.

2011. nov. 18. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már! Erről nem tudtam. Mik kellenek hozzá? Visszamenőleg is kérhetem? Nekem most aktuális
2011. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oep honlapján fent van az igénylő, onnan le tudod tölteni. (letölthető nyomtatványok). Abba az is bele van írva, milyen iratok másolatát kell mellékelni.
2011. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!