Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5hónapos kislányom van, és a...

5hónapos kislányom van, és a sütőtököt nagyon szereti. Hogyan tudnám télére tárolni? Sülve, főlve, vagy netalán nyersen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell sok energiát bele fektetni, csak hideg helyen tárolni. Ha nem amerikai típusú annak eleve az a jó ha megcsípi a fagy egy kicsit. Ha amerikai, akkor mindegy. Nekünk kinn van a garázsban.
2011. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megsütöttem, leturmixoltam és úgy tettem el (aventes poharakba). Van aki nem tudja hűvös helyen tárolni. Nekem ez így bevált, az első gyerekemnél is így csináltam és most is.
2011. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha, ertem de hová raktad el? Lefagyasztottad?
2011. nov. 18. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy csináltam, ahogy a 2. válaszoló. És fagyasztóba tettem.
2011. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem a sütőtök pont az a zöldség amit egész télen "frssen "készíthetsz egészen kora tavaszig kapható a zöldségeseknél.Ha van pincétek vagy garázsotok ott hűvös helyen papírdobozban tárolhatod.Én úgy csináltam/lom,hogy ha szépet(sötét színű)látok a piacon s olcsón veszek 3-4 db-ot.Most kb.egy hónapja áll konyha asztal alatt a kosárban az utolsó kettő és olyan mintha tegnap vettem volna :)

[link]

2011. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, igen a fagyasztóba tettem el. :)
2011. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszolt a kérdésemre :)
2011. nov. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!