Cipős doboz akció?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyet készíteni a rászorulóknak, vannak csörgőink, meg zenélős játékok és plüssök meg kinőtt ruháink ilyesmik jók bele? Vagy mégis miket szoktak bele rakni, költeni nem nagyon akrnék rá mert azért mi sem állunk olyan jól, de amire már nekünk nincs szükségünk és még jó állapotú szívesen oda adnám azoknak akik még tudják használni.
2011. nov. 19. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy tudom ennek ponnt az a lényege h akik egész évben használt cuccokat kapnak azok most új ajándékoknak örülhessenek. De a honlapjukon minden infót megtudhatsz.
2011. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi már utánna olvastam azt írták,hogy új vagy újszerű ajándékok kellennek.
2011. nov. 19. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szép állapotúak ezek a dolgok, akkor vidd be a Vöröskereszthez vagy Máltai szeretetszolgálathoz, karácsony környékén ők is szoktak ajándékokat osztogatni. Esetleg egy kis település óvodája, bölcsődéje is biztos örülne neki. Vagy gyermekotthon, gyerekkórház.
2011. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen ide új dolgokat várnak de hasonló szokott minden évben lenni a mikulásgyár is, ez Pesten a hősök terénél szokott lenni, de nagyvárosokban is vannak leadó helyek, ide használt dolgok is mehetnek.
2011. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Szoktam, de csak új dolgokat teszek bele. Ha nem engedhetném meg magamnak, akkor inkább nem is csinálnék ilyen dobozt. A cipősdoboz-akció nem "adomány", hanem "ajándék". Gondolom érted a különbséget...

Megunt játékokat valóban inkább a vöröskeresztnek adj le, vagy gyermekotthonba, bölcsibe, ahol beteszik a közös játékok közé, ahogy előttem is írták.

2011. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a védőnőnkhöz vittem le néhány kinőtt ruhánkat. Ő biztosan tudja, ki az, akinek szüksége van rá.
2011. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!