Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérjek a gyermekf...

Mennyi pénzt kérjek a gyermekfelügyeletért?

Figyelt kérdés
Felajánlották a lehetőséget, hogy egy egyedülálló, budapesti hölgy egy hét és egy öt éves kisfiára vigyázzak. A munkát szívesen elfogadom. Mennyi pénzt kérjek a két kisfiúra összesen óránként? Itt Pesten.
2011. nov. 20. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként óvóbácsinak tanulok, tehát szakmába vág, lelkiismeretesen foglalkoznék is velük.
2011. nov. 20. 11:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez több mindentől függ...

Mennyi ideig és milyen gyakran kell rájuk vigyázni?Mert ha csak alkalmanként, mondjuk heti 2-3x 2-3 órára, akkor elkérhetsz szerintem 1500 ft körül,mivel 2 gyerek van, és végül is nem csak felügyelsz, hanem mondjuk fejlesztesz is.

Ha viszont ennél többet kéne rájuk vigyázni, akkor lehet csak kevesebbet kérnék...

Számold össze 1 hónapban kb mennyit vigyázol rájuk, ehhez mérten kérj szerintem egy reális összeget, amiről esetleg tudod, hogy kifizetnének.Persze azért fontos, hogy te is jól járj, de ha ez a pénz csak amolyan "zsebpénz" lenne, akkor jobban vedd figyelembe az anyagi helyzetüket, hogy jó szívvel alkalmazzanak.

De ez csak egy vélemény:)

Én mikor végeztem a suliban(szintén óvó) nem tudtam elhelyezkedni, így egy családnál dolgoztam, reggel 8-tól délután 3ig vigyáztam egy kislányra(volt hogy 4ig, és nem kellett minden nap menni), 700at kértem 1 óráért.Kérhettem volna többet is, de akkor már magán bölcsibe is vihették volna a kislányt, így ők is jól jártak és én is.Otthon laktam,szóval nekem zsebpénz volt.Ez 2006-ban volt.


Amúgy az ELTE-re jársz?Szereted?A mi évfolyamunkon is volt 1-2 fiú, de totál kikoptak az évek alatt.Viszont a gyakorlatvezetőnk óvóbácsi volt:))

2011. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor picit az anyuka szempontjabol nezem, ha nem baj :)

egyedulallo, két gyerek ebben a korban mar bizony sok penz.

szerintem ne orabert kerj, hanem egyezzetek meg heti fix x napban, +/- neked is, neki is kozbejohet valami, és arra találjatok ki egy osszeget, amiért mindkettőtöknek megéri.

2011. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!