Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy el...

Éreztétek már úgy, hogy el vagytok átkozva? Mostanában nagyon összejött minden, én arra gondolok anyosom elátkozott mert nem vagyunk joban és nem sürün megyünk igy ritkán látja az unokáját.

Figyelt kérdés
Már régota igy megy ez most 7,5honapos a fiam és nagyon ritkán 2-3 havonta látja mert én nem szivesen megyek hozzájuk 40 km.re laknak ök meg nem jönnek (van autojuk nekik is),erre mindig azt mondja a férjem mert én nem látom szivesen öket de még ha igy is van én ezt nem éreztetem vele ha ittvannak és nem mondtam soha hogy ne jöjön csak max azt hogy mikor és hogy előre beszéjük meg 1 pár napal 1 hétel hogy mikor jo nekünk és akkor jöjjenek amikor megvanbeszélve ne 1 orával elöbb,de ha anyira akarná látni az unokáját jöhetne és legutobb mikor 2 hete találkoztunk a keresztelőn ahogy rámnézett(illetve ahogy szinte nem)olyan gonosz tekintete volt és azota csak jönnek a gondok minden elveszik elromlik,elhagyom stb. és ezért gondolom hogy elátkozott,nem nagyon hittem eddig az ilyesmiben de most egyre inkább igy érzem és tegnap mikor panaszkodtam a férjemnek hogy menyi rossz történik mostanában velem azt mondta nem lehet hogy valaki elátkozott?Na ez szöget ütött a fejemben hogy ő is ezt mondta pedig én nem emlitettem neki amit gondolok.
2009. máj. 11. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Írtad h megkereszteltétek babátokat...akkor vallásosak vagytok nem??Akkor az elátkozás baromság....ne higyj benne, ilyen nincs, max ez egy rossz széria, lesz jobb is
2009. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem hiszek az elátkozásban. Ilyen szakasz mindenki életében van, többször is, amikor semmi sem úgy alakul, ahogy kellene, még a legegyszerűbb dolgok is félre sikerülnek. Nálunk az elmúlt két hét volt ilyen, volt nálunk minden, öt hónapos fiamnál vírusos hasmenéses-hányós járvány, teljes padlócsere, pár nappal később beázás, emiatt részleges padlócsere, mire végeztünk arra ébredtünk hajnalban, hogy a tűzoltók verik az ajtónkat, mert kigyulladt a szomszéd épület és terjedt a tűz. Öt percünk volt összeszedni a gyereket, a kutyát, a papírokat, illetve azt, ami fontos és egy kézitáskában vihető. Egy nap után engedtek vissza, szerencsére nem történt nagy kár a lakásban, de ahhoz elég volt, hogy átértékeljem a dolgainkat. Akkor speciel azt mondtam, hogy inkább minden probléma történjen meg még a héten, de aztán egy-két évig legyen minden csupa jó, vagy legalábbis átlagos.

Nem hiszem, hogy bárki elátkozott volna, inkább csak ezt hozta most az élet.

Fel a fejjel!

(Örülj, hogy nem kell együtt laknod anyóssal, ha nem szeretitek egymást és esetleg próbáld meg a kapcsolatotokat normális emberi szintre rendezni. Nem kell pajtásoknak lennetek, de a gyereked, férjed érdekében jobb, ha nem puskaporos a hangulat a családi rendezvényeken az elkövetkezendő ki tudja hány évben.)

2009. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kimerült vagy inkább, én azt mondanám:-)

Egy kiadós szex segíthet:-) Meg nem lesz, ami elveszett, de ne láss sárkányt az anyósban, meg boszorkányt sem, mert attól nem oldódik meg a probléma. :-) Fel a fejjel, majd jön egy jobb időszak:-)

2009. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!