Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy baba hány hónapig tud...

Egy baba hány hónapig tud használni egy hordozót ami 0-13kilóig jó neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 hós koráig használtuk. A 13 kilót én már kamunak tartom. Kb. 8-9 kilóig kényelmesek a hordozók és úgy 75 cm-ig.
2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a mienk 10 kg-ig volt jó, kb 9-10 hónapos korában cseréltük le autósülésre, ekkor már jól tudott ülni és még nem volt 10 kg.
2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi több mint egy évig használtuk, igaz, akkoriban még nem volt autónk, így csak akkor kellet, ha fuvaroztak minket valahová, tehát nem volt napi használatban.

Otthon a lakásban viszont még másfél éves korig is el-el ringatta magát benne. Nagyon szerette. :o)


De a 13 kb. tényleg sok. 4 éves lányom 14 kiló, átlagos növésű gyerek.

2011. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 éves fiam 12 kiló, vicces lenne. Mi 7-8 hónapig használtuk.
2011. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert babakocsi vásárlásnál ez is egy szempont lehet.

Vacilálunk két kocsi között: az egyik a hauck malibu, dönthető támlás, a másik pedig a quinny zapp, ez nem dönthető.

2011. nov. 20. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hónapos a fiam, 6,5 kg, a hordozónk 0-13 kg-ig jó, de téli öltözetben már! nem jó a gyereknek, látom rajta, hogy kényelmetlen...
2011. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a következő gyereknél 0-18, vagy 0-25 kg-ig való ülést vennék egyből! Talán hasznosabb!
2011. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én fiam 7, 8 hónapos volt mikor lecseréltük. Már nem volt neki kényelmes a hordozó, fel akart folyamtosan benne ülni.0-18 cseréltem, és jővő év elején cserélek majd 9-25 re.utána már csak amagsító kell. Hordozót eladtam, ezt is el fogom majd, így nem olyan vészes a cserélgetés anyagilag.
2011. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnál 7 hónapos korukig használtuk.
2011. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamat 4 honaposan alig tudtam belerakni, pedig akkor mar tavaszodott, nem is volt nagyon vastagon oltoztetve.

5 honapos volt, amikor mar nem mertem benne tovabb szallitani, akkor kapott 0-18-as autosulest.

De ez nem altalanos, a masodik babank 7 honapos koraig belefert, pedig O sem szamitott kicsinek. De az idosebbik gyerek hatalmas volt. (Nem csak szelteben notte ki a hordozott, hanem 5 honaposan mar erte a feje a hordozo kupolajat, tovabberd a hordozo merev reszen, a laba is kilogott belole, azaz igy mar nem volt biztonsagban benne.

2011. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!