Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt olvastam a sudocreamről,...

Azt olvastam a sudocreamről, hogy megszokhatja a baba bőre, ha minden pelenkázásnál azzal van bekenve, és ha pelenkakiütése lesz, akkor már nem fog használni. Ez tényleg igaz? Igaz ez a neogranormonra és a bepanthenre is?

Figyelt kérdés

Milyen popsikrémet használtok mindig és milyet ritkán?

A patikait én nem szeretem, mert sokszor darabos.

Köszi


2011. jan. 19. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sudocrem-et használom a lányaimra és semmi probléma nem volt vele,pedig lassan 2 éve használjuk.
2011. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszertárit használta, ritkán sudocremet, ha piros volt a popsija(leginkább fogzástól)

Amióta nagyobb, ha nincs semmi gond, ne kenem be semmivel.

Fürdsé előtt és után meg hagyom pucérkodni.

2011. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

előző

A naturlandos gyógyszertári popsikérm nekem soha nem volt darabos.

2011. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

második

Egyébként nem értem miért lett annyira felkapva ez a Sudocrem, 10-11 éve még híre-hamva sem volt.

2011. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam bőre megszokta. A patikai meg nekünk nem ért semmit, ha piros volt a patikai felől piros is maradt:)

Emiatt én váltogatom a neogranormont, a bepanthent, és a sudocremet.

Nem kenem minden pelenkázásnál, és sokat van szabadon a feneke.

2011. jan. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más válik be. Én addig használtam a gyógyszertárit, amíg volt benne, két dobozzal volt. Utána Gabi popsikrémet vettem, de csakis akkor használom, ha piros a feneke a kisfiamnak. Az első hónapokban kentem csak rendszeresen. Sudocrem csak egy picike volt nekem, amit a kórházi csomagba tettek. Ha nagyon piros volt, akkor nekem ez a krém vált be csak.
2011. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sudokrém kukába való - konkrétan....

Amiket írtál helyette teljesen redben van, illetve babakrémet/ pelenkázó babakrémet tudok ajánlani mellette.

2012. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!