Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki cukrász (volt)?

Figyelt kérdés

Kisgyerek mellet hogyan tudtok ebben a szakmában dolgozni? Úgy hallottam elég sokat kell dolgozni. Mennyi a fizetésetek? Mióta vagytok cukrászok? Ha szereznék egy cukrász szakmát és mondjuk nem kellenék sehova, megérné otthon cukrászkodni? Úgy értem vállalnék megrendeléseket,otthon dolgozgatnék. Még nincs gyerekem, januárban születik meg a lányom, de úgy gondoltam szeptemberben elkezdenék egy tanfolyamot.

Aki már nincs a szakmájában, az is leírhatná a tapasztalatait a szakmával kapcsolatban.


2011. nov. 20. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

minden vágyam az, hogy cukrász legyek


egyik ismerősöm az ő otthon csinálja és rengeteg rendelése van, főleg ünnepekkor, mert olcsón dolgozik és nagyon jól


de szerintem pici baba mellett nem sok időd lenne sütkérezni, én heti 1szer mindig sütök valamit de azt is csak úgy tudom megoldani, ha valaki vigyázz a babára addig

2011. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én cukrászként dolgoztam évekig.Imádtam.Reggel 4-5órától sokszor késő estig.Főleg november-decemberben.Aztán megszületett a lányom.Akkor már csak magunknak és a családnak sütögettem.Aztán 2és fél évesen ő elment bölcsibe én meg gondoltam visszamegyek dolgozni.Tudom vállalni a korai kezdést?Nem.Tudom vállalni a estig tartó munkát?Nem.A hétvégéket?Nem.Akkor mit is akarok?Nyolc cukrászdában próbálkoztam.Sehova nem kellettem.Csak ha korán kezdek és/vagy sokáig maradok.És persze a hétvégi munka.Ezek után otthon kezdtem el dolgozni.A legtöbb megrendelésem hétvégére kellett,a fürdetési időbe jöttek,mert csak akkor tudtak jönni a sütiért.....Úgy döntöttem,hogy ezt az időt inkább a lányommal töltöm,ha már hétköznap úgy sem látom,mivel bölcsibe van.Meg nem is lehet annyit keresni vele.Sőt.Nem vehetek meg egy zsák cukrot,lisztet....kartonszámra a tejet,citromot....Hol tárolom.Kis tételben meg ugye minden drágább.Azóta született egy fiam is.Lassan ő is megy bölcsibe.De,hogy mit fogok csinálni még nem tudom.De ez persze nem jelenti azt,hogy neked nem fog sikerülni.Nekem nem jött be.Nagy városban lakom ,rengeteg a munkaerő.Szorítok neked,hogy sikerüljön.

2011. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!