Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt régen egy olyan könyvem...

Volt régen egy olyan könyvem aminek a rövid története az volt hogy két gyereknek született egy testvére, és képekben meg írásban is le van írva. A könyv címére lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés

Valami olyan volt a könyv címe hogy Panna és Petti...?

Nagyon jó le volt írva a történet és most szeretném í fiamnak megvenni csak nem tudom a címét. Valaki emlékszik a címére?


2009. máj. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy ilyen könyvünk(elég régi)a címe Peti,Ida és Picuri.Nem tudom,hogy erre gondoltál-e?

Remélem tudtam segíteni!

2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak hasonlóra emlékszem az a "Sehányéves kislány volt". Ebben is voltak tesók, azt hiszem, meg le van rajzolva, hogy fejlódik a baba, a mama pocakjában. Nagyon édes nekem még meg is van.
2009. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Peti,Ida és Picuri!

Igen az a könyv címe! ÉS valaki nem adnál el nekem?

2009. máj. 11. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Peti, Ida és Picuri.

Nekünk is megvan, jó pár éves már. :)

2009. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:41-es újra.

Nézd meg itt:

[link]

2009. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nem szeretném eladni,mert én is imádtam és a gyerekeimnek tartogatom!De talán a teszveszen,vaterán meg tudod nézni hátha valaki eladja!
2009. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vaterán van is eladó!Nézzd meg!
2009. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anna és Peti,ez az első kötetek címe,majd Anna Peti és Gergő.

Alexandrában lehet kapni.

2009. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!