Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyéni vállakozóként...

Ha egyéni vállakozóként lettem kismama és nincs fizetve (jó pár hónappal vagyok lemaradva) a járulékot, akkor tb hiányában hogy fogok szülni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod még befizetni addig?
2011. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kétlem,nem hiszem.

akkor hogy szülök? ez itt a kérdés?!

2011. nov. 21. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy befizeted szerintem, vagy utána kapsz egy szép kis csekket a kórháztól...Nem tudom így mennyi lehet egy sima szülés, de ha pl császárod lesz véletlen az már szerintem szép kis összeg...Szóval szerintem az itt a kérdés, hogy előbb vagy utóbb fizetsz:(Esetleg nem kérhetnél részéletfizetést az elmaradásodra?Hátha akkor...De mindenképp érdeklődj szerintem az erre illetékes szervnél, mert pontos választ úgy is ők tudnak adni.
2011. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen bevasalják rajtad előbb vagy utóbb az elmaradt befizetéseket. Levelet fognak küldeni az elmaradt befizetésekről.

Annyit kell fizetni, ahány hónappal el vagy maradva, tehát annyiszor 5.100 ft, de lehet részletfizetést kérni.

2011. nov. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!