Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fakopáncs és/vagy ctf es...

Fakopáncs és/vagy ctf es játékokat ismered?

Figyelt kérdés

1-5-ig (5 a legjobb) hogy osztályoznád a minőségüket?

Köszi!


2011. nov. 24. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fakopáncs játékainkat imádjuk, soha semmi bajunk nem volt egyikkel se, kivéve a csattogós lepke, de abból más gyártmány is megadta magát
2011. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most készülök rendelni tőlük, eddig még csak nézegettem.

Úgyhogy osztályozni csak utána tudok.

2011. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fakopáncsot ismerjük, 4-es, a vonatnak és a tűzoltónak a rúdja kiesett a helyéről, a mérlegnek pedig leesett az egyik tartója. De ez sok-sok játszás után történt, kb. 1 évvel a vásárlás után. a gyerekeim imádják, kedvenc játékaik ezek a fajátékok.
2011. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk majdnem ilyen volt:

[link]


2 Ft-ot nem ért, a képek azonnal lejöttek az ultravékony falemezről, amik kb. a második használatkor eltörtek. Lehet, hogy már nem ugyanaz, ha jól látom, akkor a macik egy az egyben ugyanazok, a doboza viszont egy kicsit más.

Több más termékünk ill. a családban is vannak, azokkal semmi gond nem volt.

2011. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fakopáncstól mostanság kezdtem rendelni, karácsonyra gyüjtögetem az akkor 13 hónapos csmetémnek az ajándékokat, idáig jónak tűnnek.


CTF: tanácsadó vagyok, így folyamatos a vásárlóim részéről a visszajelzés,mindenki nagyon elégedett, senkinek nem volt még panasza.

2011. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Karácsonyra szeretnék vásárolni egy és három éves gyerekeimnek, ugy hogy a család többi tagjától is ilyen játékokat kapnak, így kb. 15000 ft értékben, ezért kérdeztem hogy melyik milyen.

a ctf-esben több termék jóval drágább mint a fakopáncsban. ez minőségben jelent vmit?

2011. nov. 24. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minőségben tapasztalataim alapján ugyanolyanok, talán a méretük ami eltér.

Én csak a sajátomról tudok mondani véleményt: ctf-ben nálam még senki nem csalódott.

2011. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
öltöztetős macink nekünk is van, nem ultravékony a fa, egyik se tört el, a kép se jött le róluk 1,5 év alatt. kivéve, amelyik leszopogatásra került :)
2011. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!