Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Halloween buli iskolásoknak?...

Halloween buli iskolásoknak? Mit csináljunk a bulin? Milyen játékokat játszhatnánk?

Figyelt kérdés
Tart más is Halloween bulit?
2011. okt. 24. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem tartok külföldi ünnepet ahogyan valentin napot se a barátnőmmel.
2011. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt nem, de a fületlenség napját megünneplem.
2011. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Miért jó az ha a halottak napjából gúnyt űznek??
2011. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha úgy tiszteled a halottak napját, legalább tudd már, hogy mikor van! :)
2011. okt. 25. 06:52
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez komoly? Már itt tartunk, hogy iskolásoknak Halloween-buli? Nevetséges. Inkább a magyar ünnepekre kellene több figyelmet fordítani, nem?
2011. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tartunk, de a győri állatkertbe 31-én tartanak és oda visszük el a gyereket, hatalmas élmény bebarangolni a sötétbe kis lámpásokkal az állatkertet:)) szerintem a bulin készíthetnek félelmetes maszkokat, rendezhetnek vérivó(málnaszörp) versenyt, arcfestés verseny, kié a legfélelmetesebb.
2011. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen tisztelem, és tudom, hogy mikor van, akkor sem kellene ilyen nevetséges bulikat csapni... Látszik ,hogy neked nem halt meg még senkid, mert akkor nem a bulizgatás járna a csöpp agyacskádban, hanem a gyertyagyújtással foglalkoznál. Ennyi! Aki meg a halottak napja szóval egy mondatba mosolyjeleket pakolgat, meg van róla a véleményem, szánalmas.
2011. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Szerintem az a szánalmas, aki ennyire játsza az értetlent és kötöszködik, mindegy mit írok. Az ilyen műfelháborodás, és túljátszás a szánalmas. Rajtad mosolygom és nem a halottak napján.

Miért lenne nekem kötelező gyertyát gyújtani? Halt meg rokonom, nem is egy, de nem hiszem, hogy nekik attól jobb lesz, ha én gyertyát gyújtok! Úgy emlékezem, ahogy nekem jól esik! Te nem szabhatod meg, hogy én hogy gyászoljak!

Köszönöm, aki a kérdésre válaszolt! :) Remélem, a további hozzászólások csak érdemi válaszok lesznek és nem mocskolódások.

2011. okt. 25. 10:34
 9/10 anonim válasza:
100%
Miért kell ennyire szídni a kedves kérdezőt!!!!!!!!!!!Ha Halloweent akar ünnepelni had ünnepelje.szerintem neki így is fontos minden ünnep.
2013. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom sok embernek mi baja van azzal ha iskolások ünneplik a halloweent. A halottak napja és a halloween két külön dolog. Mi is tartjuk a barátnőimmel. Tudom ajánlani a tök faragast,horrorfilm nézést,halloweeni smink keszítő verseny stb.
2019. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!