Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Részt vesztek idén a Cipősdobo...

Részt vesztek idén a Cipősdoboz akcióban? Mit tesztek bele?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja miről van szó, itt megnézheti: [link]


Én idén először fogok készíteni csomagot de nem igazán tudom, hogy mennyi idős gyerekeknek "érdemes" készíteni. Lehet babának is? Vagy tininek?


2011. nov. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

nem veszek részt, de régen a suliban mi is állítottunk össze ilyen adomány csomagot.

raktunk bele kesztyűt sapkát kártyát ilyen apró társasokat ..stb,szerintem ne babának való csomagot állíts össze.inkább min 10-12 éveseknek valót

2011. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék csinálni csomagot.Mivel kicsi a lányom,igy baba dolgokat tudok beletenni a csomagba.Én ruhára,baba játékokra gondoltam.Szerintem mindegy milyen korú gyereknek készitesz csomagot.sajnos rengeteg gyerek van aki örül neki,kicsi is és nagyobb is.
2011. nov. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már le is adtam.Egy kis kantáros farmer nadrág volt benne kis felsővel( ez új volt), egy kis mamusz (ez talán kétszer volt a kis fiam lában, úgyhogy olyan mintha teljesen új lenne), csörgős játék, készségfejlesztő, és az a kis puha sípolós könyv ami babáknak való.

Én babának készítettem, de nagyobbaknak lehet bele tenni:

Édesség

Játék

Iskolaszer

Fogkefe

Fogkrém

Ruha (de csak ha kitűnő állapotú és/vagy új)

esetleg szappan, tusfürdő

Kislányoknak mehet bele hajcsat, hajgumi.

Ezeket egy olyan ember írta nekem(egy másik oldalon ahol én is feltettem ugyanezt a kérdést) aki már ellenőrzött ilyen dobozokat.

2011. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

második válaszoló:

ennek az egész cipős doboz akciónak az a lényege, hogy új cuccok legyenek benne, leginkább játék tisztálkodási szerek.

Ezek a gyerekek akik ezt kapják egész évbe más levetett ruháit kapják meg (éppen ezért én nem is tennék ruhát a csomagba esetleg valami szép kesztyűt, vagy zoknit, bugyikat) azért indították ezt az akciót, hogy 1 évbe egyszer kapjanak valamit ami csak az övék :)

2011. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket vettem bele, 3 éves kislánynak szánva (én lányom is 3 éves, belőle indultam ki):

-színező

-színesceruza készlet

-mesekönyv

-plüss nyuszitáska

-hajpánt

-karkötő

-Hello Kittys kis házikó mini HK-val


Lehet, hogy még teszek bele vmi apróságot, amit a lányom választ majd ki.


Egyébként azt olvastam, hogy a babáknak és kisgyerekeknek sokkal több csomag készül, mint a tiniknek. Ezért elgondolkodtam rajta, hogy 3 éves helyett ne csináljak-e inkább 10-14 évesnek valót, de gőzöm sincs, hogy minek örülnek a mai tinik. Így úgy döntöttem, hogy ahány éves a lányom és 2 év múlva az újszülött fiam, olyan csomago(ka)t készítek - vele/velük együtt, hogy megtanulják azt is, hogy adni legalább olyan jó, mint kapni.

2011. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Én csinálok csomagokat de csak használt ruhákat és plüss állatokat tudok beletenni. Új dolgokat nem tudok (és nem is akarok) venni hisz nekem is van 2 gyerekem és mi is nehezen jövünk ki és nálunk is karácsony lesz így van elég kiadásom. Szerintem mindegy mit ad az ember használt vagy új dolgot, ezek a gyerekek mindennek örülnek és minden egyes ajándékkal több gyereknek jut belőle. Sehol sincs feltüntetve, hogy új dolgot kell beletenni a csomiba szerintem ez hülyeség mert akkor alig adna valaki. Senki sem fog azért bemenni a boltba, hogy több ezer forintért vásároljon ismeretlen gyerekeknek ajándékot. Akkor inkább pénzt adományoznak és vegyék meg ami kell.

Különben nekem kicsi gyerekeim vannak így 1 és 3 éveseknek tudok csomit összerakni.

2011. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Amúgy már teljesen elkészítve, becsomagolva van 4 csomim meg még lenne egy nagy de kéne hozzá egy nagyobb csizmás doboz ami nincs de majd megpróbálok szerezni. :O

2011. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!