Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Edvin (Edi) vagy Koppány (Kopi)?

Edvin (Edi) vagy Koppány (Kopi)?

Figyelt kérdés

Melyik névről mit gondoltok? Melyik tetszik jobban, és ha van kedvetek azt is leírhatnátok, hogy miért.


Köszi a válaszokat!


2011. nov. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind ketto jo de nekem inkább az Edvin tetszik.A név választás fontos dolog ugyhogy tukrozze az egyéniséget.Kellene érezned hogy tényleg melyiket adnád szívbol.Csak azért mert én el sem tudnák mást képzelni hogy a fiam nem Peti volna.
2011. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Becézve mindkettő borzalmas. Vannak olyan nevek, amelyek eredeti formájukban szépek, becézve viszont nevetségesek, mindkét fenti név ilyen...
2011. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Koppány a kis unokaöcsém, tündéri baba, de a neve borzalmas. A Kopi meg pláne, de nem becézgeti így senki. Régen ismertem egy Edvin nevű Edi babát. Ez a név sem különösebben tetszik, de inkább ez akkor.
2011. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Koppány nagyon gáz, Edvin határeset.
2011. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Edvin aranyos....becezve nem annyira, bocsanat, de a masik nem szep nev....a bedcezese meg hat.....jaj
2011. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a legférfiasabb név a világon a Koppány, ez tetszik a legjobban, de nem adnám a gyerekemnek, max. esetleg 2. névnek. Nem igazán kisbabás név, ehhez a névhez egy 30 éves magas, jóképű üzletembert társítok.

Az Edvint választanám, aranyos becézve is, legyen ez az első neve, a második a Koppány. :) Persze nem az én babám.

2011. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 29. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!