Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ajtony...

Mi a véleményetek az Ajtony ill. a Koppány névről?

Figyelt kérdés
Nem kell lehurrogni hogy divatból akarok magyar nevet, ezek már akkor tetszettek amikor még nem tudtam hogy ősmagyar nevek.
2011. márc. 6. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igaziból nincs semmi baj velük.De ha a gyerekednek a akarod adni akkor lehet hogy majd később csúfolni fogják emiatt.
2011. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de a gyerekemnek nem adnám.
2011. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismerek Koppány nevű kisfiút, bűnrossz gyerek és Kopinak becézik. Suliban Popónak csúfolják.
2011. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az Ajtony hangzása nekem nem tetszik, a Koppány pedig annyira összenőtt számomra a "karakterrel", hogy nagyon fura lenne így szólítani valakit. Gyerekemnek nem adnám.
2011. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :)

Bár én nem ijedek meg a másoknak különös nevektől. (A fiam Farkas). Csúfolni mindenkit lehet, főleg ha hagyja.

A Koppányról amúgy nekem is egy kis rosszaság jut eszembe:)

2011. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Koppány nekem túl magyar, olyan, mint a Tas, Huba, Vazul, stb stb. Szeretem a magyar neveket, de ez extrán magyar.

Ajtony jobban tetszik.

2011. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de én sem adnám a gyerekemnek. Van egy Hunor nevű ismerős kisfiú, már az ő neve is furcsa nekem.
2011. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ne jön be...
2011. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Koppány tetszik,az Ajtony nem.
2011. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az Ajtony tetszik, egyszer láttam egy naptárban, és akkor megtetszett, már jó régen. A Koppány sose tetszett. Lehet azért, mert volt egy Koppány nevű osztálytársam, aki tiszta gyökér volt, és akkor még finoman fogalmaztam.

Mondjuk én az Ajtony nevet sem adnám a fiamnak, de ettől függetlenül szerintem szép név.

2011. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!