Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány kiló a Pierre Cardin...

Hány kiló a Pierre Cardin PS682 babakocsi?

Figyelt kérdés
Sok webboltban találkoztam ezzel a kocsival de sehol nem írják hogy hány kg. ÉS ez bizony nem mindegy.
2011. nov. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

15,6 kg


[link]

2011. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, egyedül nem lehet feltenni buszra. Én csak alacsonypadlóssal utazom, max, ha messze áll meg a buszos a patkától, akkor még fel tudom emelni, de lépcsőzni nem lehet vele. Lassan 2 éves a kisfiam és én nagyon szeretem a kocsit. Nekem fontos volt, hogy a sport rész szemben legyen velem, leginkább így használjuk, így tudunk séta közben beszélgetni. A mózest annyira nem használtuk ki, de jó volt arra a pár hónapra. A hordozót szerintem kihasználtuk a sport részt meg főleg. Én vettem bele bundazsákot és tavaly és az idén is használjuk, a mai napig kint alszik benne a kisfiam és nem fázik, de e nélkül elég hideg, még pléddel is. Összecsukni két kézzel kell és viszonylag könnyen lehet, bár mi mindig leszedjük a felsőrészt, az megy a kocsiba, az alja a csomagtartóba.
2011. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Bundazsákot hol tudtál venni hozzá és mennyiért? Az is pierre cardin-os?
2011. nov. 29. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Bababoltban vettem, majd 10 ezer volt, de nagyon jó. [link] Talán pont ilyen is, mint a linken. Színre ilyen a zsák, a babakocsi piros és fekete. Tavaly csak akkor nem mentünk, amikor már én nem bírtam a hideget, kb. -10 fokban, mindig jó meleg volt a keze-lába, sosem fázott meg. Vagy amikor tiszta jég volt a járda és majd szét esett annyira rázkódott a babakocsi, akkor maradtunk még otthon. Méretre jó a zsák, az öveknek is, csak odakötözni nem lehet annnyira, de ilyen kötözőt akár kézzel is fel lehet varrni, ha zavar. Én mindig megigazítom séta előtt és útközben nem kell igazgatni.
2011. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy gépben is már mostam és semmi baja nem lett. Szerintem nagyon jó minőségű. És ilyen, megnéztem, ilyen márkájú is a mienk is.
2011. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!