Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vacak műszálas babakocsi...

Vacak műszálas babakocsi huzatja milyen anyagból van? A Pierre Cardin PS822 babakocsiknak nem ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítenétek babakocsi ügyben?

Láttam ilyen pár éves Pierre Carden babakocsit, aminek ilyen nagyon vacak műszálas huzatja volt, keskeny fajta.

Tudja Valaki, hogy milyenre gondolok?

Ugye a Pierre Cardin PS822 babakocsik közül egyiknek sem ez a vacak műszál a huzatja? Ez a 822-es mennyire régi kocsi? Mikortól gyártották?

Köszönöm szépen a válaszokat!!!


2011. ápr. 27. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én nézegettem a kocsikat,az eladó azt mondta hogy a PC kocsik huzatát kínában csinálják meg.
2011. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a neten nem nagyon lehet képről látni, sem érezni a babakocsik huzatját.

Tudod, hogy melyik huzat ez a vacak, amire gondolok?

Ennek a fajta PC kocsinak nem ilyen vacak a huzatja, ugye? Ezt hány éve gyárthatják?

Mert ez a vacak huzatú ez már jó pár éves.

Előre is köszönöm.

2011. ápr. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!