Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit segít a kineziológus a...

Mit segít a kineziológus a terhes kismamáknak?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom elküldött kineziológushoz heti 1 alkalommal. Próbáltam utánanézni ennek, de nem találtam ilyet hogy a kinezológia terhesekkel is foglalkozna. Hozzáteszem hogy külföldön élek, lehet hogy itt ez a szokás. Igazából kedvem sincs hozzá, mert nem szeretem az ilyen elvont dolgokat, és semmi panaszom sincs a terhesség alatt. De szívesen venném ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2009. máj. 13. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem voltam, de a barátnőm igen. Igaz, ő saját önszántából ment, mert érdeklik őt a hasonló dolgok.

Röviden annyit mesélt róla, hogy a babával való foglalkozásról volt szó, hogy hogyan kell elaltatni, megnyugtatni, ehhez kapott tippeket, sőt, azt is mondta, hogy ha e szerint gondozza a gyerekét, akkor még hasfájós sem lesz. Nemtom, hogy mennyire jön majd be neki, mert még nem szült meg. Az biztos, hogy a szülésre való felkészülését nem segítette a dolog, mert annyira fél tőle, mint a tűztől, négy héttel szülés előtt is legszívesebben már gerincérzéstelenítővel indítaná a napot, annyira fél, hogy jóslófájásai lesznek esetleg a nap folyamán...

Őszinte leszek, nem nagyon kérdezgettem részletesen erről, nekem ennyi infó bőven elég volt róla.

2009. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!