Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tgyás után automatikusan...

A tgyás után automatikusan kapom a gyedet vagy külön igényelnem kell?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön kell igényelni.
2011. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tgyás lejárta előtt 1 hónappal nekem küldtek egy tájékoztatót és gyed igénylő lapot. Szóval igen, külön kell igényelni, és erre akkor is figyelj, ha neked nem küldenek tájékoztatót erről, mert már olyat is hallottam, hogy nem mindenkit tájékoztattak.
2011. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem küldték az igénylőt.

Nem kapod automatikusan a gyedet (hogy mi ebben a logika???). Hogy biztosan megkapd időben, egy hónappal a tgyás lejárta előtt kezdd el intézni!

2011. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azért nem kapod automatikusan, mert a gyednek több feltétele van, így nem járhat automatikusan a tgyás után - sőt van akinek egyáltalán nem fog járni a tgyás után.
2011. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!