Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lejár a 6 hónap Tgyás,...

Ha lejár a 6 hónap Tgyás, akkor autómatikusan kapom a Gyedet, vagy igényelnem kell?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igényelned kell másnaptól!Vagy az EP-ól vagy ha tb kifizetőhely a munkahelyed akkor onnan:)
2010. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Tgyás 165 nap, nem is egész 6 hónap. Érdemes a lejárat előtt néhány héttel beadni az igényt, hogy ne legyen csúszás és ne maradj hetekig pénz nélkül.
2010. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy fogja küldeni a munkáltatód, vagy az egészségpénztár. Nekem most 5.-én járt le és múlt hó. 30.-án küldték ki.Úgyhogy ha tudsz menj be személyesen,mert ők nem kapkodják el a dolgokat és nem foglalkoznak vele,hogy kapsz-e fizut vagy nem.
2010. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A TGyáS lejárta előtt kaptam egy figyelmeztető levelet a MÁK-tól, hogy három hét múlva lejár, küldtek igénylőlapot is a GyeD-hez, ezt kitöltve visszaküldtem és rendben volt minden (én passzív Gyedet kapok, ha aktívot kapsz, azt lehet, hogy másképp kell intézni, azt hiszem, hogy akkor a munkáltatótól is kell valami papír).
2010. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2010. júl. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!