Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolcon hova adjak pár nem...

Miskolcon hova adjak pár nem kellő plüssjátékot, hogy jó helyre kerüljön?

Figyelt kérdés

Szépek,újak,csak akitől kaptam,már nem az életem része,igy kidobás helyett inkább nekiadnám ismeretlennek.

Úgy hogy lehetőleg magyar kapja (ezért nem adom a máltaiaknak vagy cipősdobozos akció is detto)


2011. dec. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

1.Vidd el a védőnőnek, ő biztosan tudna helyet találni nekik.

2.Vagy vidd be a kórházba a gyermekosztályra.

3.Esetleg bevihetnéd egy bölcsibe, oviba, úgysem tudnak új dolgokat venni, mert nincs rá keret.

2011. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van nálatok anyás csecsemő vidd oda. Én nálunk oda szoktam vinni, ami nem kell és mindig nagyon hálásak érte.
2011. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mi az az anyás csecsemő?

anyaotthonra gondolsz?


elsőnek köszi

2011. dec. 3. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, de kár, hogy nem korábban tetted fel a kérdést!

Tegnap 18 órától volt DKSK meccs, a félidőben plüssállat-bedobálás volt, a GYEK-be viszik a gyerekeknek. És persze más játékot is lehetett vinni.

Szerintem ha beviszed a GYEK-be, örülni fognak neki! Vagy a gyermekvárosban.

Ott is lehetnek nem magyar gyerekek, de a védőnő is adhatja olyannak.


Ja, még egy ötlet: a NOE tagszervezete: Nagycsaládosok Miskolci Szivárvány Egyesülete, CSAK magyar családok a tagjai! :) Minden adományt szívesen fogadnak, és ott biztos lehetsz, hogy jó helyre kerül, nincs C...!

2011. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy nézd meg a borsodonline oldalán Gyöngyvér szó keresésével találsz cikkeket egy kedves párról és a /2 helyett 4/ gyermekükről, Ők is biztos örülnének :)

[link]

2011. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

képek közt a plüssök :)

2011. dec. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Közben aktivizáltam magam,a 20 emeletesnél levő beteg gyerekekkel is foglalkozó oviba szivesen várnak,facebookra kiirva hogy jó állapotban levő játékokat aki akar,adhat,érkezik is még bőven,úgyhogy kis magánakcióként besegitünk a mikulásnak kedden.

2011. dec. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!