Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislánynak való...

Másfél éves kislánynak való épitős vonatos játékot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmit szeretnék a lányomnak,a hello kitty vonat szettet találtam,de elég drága.Esetleg valami ahhoz hasonlót ismertek?
2011. dec. 5. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom a Lego vasutat fogja kapni karácsonyra. Könnyű dolgunk volt, a padlásról hozzuk le, mert a nagyok kinőtték és el volt rakva. ( több mint 10 év a korkülönbség). Szerintem ez verhetetlen, de ennek is elég húzós az ára.

talán vegyél használtan a a neten, ezt nem lehet elhasználni, nálunk is évekig nyúzták, semmi nem tört el és a vonat is hibátlanul működik.

pl.

[link]

2011. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonykor kapott a kislányom Megabloks zenélős vasutat. Kör alakú pályán ment a kis zenélős vonat, húz két vagont. Tartozik hozzá egy bácsi, egy bárány és egy boci. Aztán még eleség és kapu is. Imádja most is, pedig már kinőtte. Hatalmas siker volt, nagyon ajánlom. Müllerben vettük, 8 ezer körül volt az ára.


Találtam képet is róla:


[link]

2011. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nagyon jó mind a két link.A lego szuper tényleg ,de az az igazság,hogy vettünk már neki egy smoby kiskonyhát,az sem volt olcsó,emiatt sem akarok nagyon drágát venni:-(A másodikat már néztem én is a müllerben a múltkor,nagyon tetszett nekem is.Lehet ezt megveszsük neki,olcsóbb mint a hello kittys,és tényleg aranyos.Azt irod sikere volt a kislányodnál,zenél ahogy megy a vonat?
2011. dec. 6. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!