Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chamomilla vulgaris 15ch-t...

Chamomilla vulgaris 15ch-t hogyan lehet minél gyorsabban feloldani a vízben?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy forró vizet nem szabad használni, így hideg vízben próbálom feloldani de nagyon sokáig tart...másnak is??? Valami ötlet? Kevergetni szoktam, de az nem segít.
2011. dec. 6. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor ilyen bogyót adtam neki, kb. egy fürdésnyi idő alatt oldódott fel. De talán össze is törhetnéd és úgy bele a vízbe a port. Lehet forróvízben sem oldódna fel gyorsabban.
2011. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy sokszor kell neki adni, ha egyszer kéne egy nap akkor nem gond, kivárom az időt, de így elég hosszadalmas. Nem tudom, hogy szabad-e összetörni...annyi tiltás van ezekkel a szerekkel kapcsolatban, hogy mit és hogyan lehet vele csinálni...és persze útmutató meg nincsen hozzá :-(
2011. dec. 7. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a gyógyszertárat tudom javasolni, hogy ott kérdezd meg.
2011. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!