Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell adagolni a Chamomi...

Hogyan kell adagolni a Chamomilla vulgaris ch15-öt, a 5,5 hónapos babámnak? Miben oldjam fel, és hányszor adjam?

Figyelt kérdés
Jön a foga és nagyon nyugtalanul alszik.
2010. aug. 31. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az adagot a patikában kérdezd meg.Amúgy tejcsiben,vízben,teában fel lehet oldani.Mi más homeopátiás szert adtunk a babánknak,de ő elszopogatta,bár ő akkor már 9 hónapos volt.
2010. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5bogyot kell egy kis vizben,teába feloldani.Bármennyit adhatsz neki,mert ez homeopátiás szer igy baja nem lesz töle.
2010. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Műanyag pohárba tegyél egy kanálnyi vizet, abba 5 golyót, kb. fél óra, amíg feloldódik. Én a Nurofen szirup fecskendőjébe szívtam fel és úgy itattam meg a kicsivel, így egy csepp sem ment félre. Ha a pohárból próbáltam, akkor mindig melléfolyt.

Amúgy nekünk a C30-as jobban bevált, mint a C15-ös, de azt 2-3x szabad csak egy nap, a 15-öst meg akár 15 percenként is.

2010. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!