Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is így megváltozott a...

Mással is így megváltozott a főnöke terhesség bejelentés után?

Figyelt kérdés
Még valahogy próbált jópofizni, de többször emlegette, hogy úgy gondolta nem lesz gyerekem.Később már jöttek a beszólások, mert kénytelen volt az üzletet átadni, mert nem tudta volna egyedül csinálni, így bevett valakit, szinte ezért is engem okolt, rápróbált venni, hogy még szülés előtt 4 hónappal írjam alá a közös megegyezéses felmondásomat.3 hós volt a fiam mire a táppénzes papíromat leadta stb.Amíg dolgoztam munkán kívül annyi szívességet tettem, kicsit más hozzáállásra számítottam.
2011. dec. 7. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Battikuli :(

:( Sajnos manapság ez várható! Kiszolgáltatottnak kell lennünk és meghunyászkodónak, és örüljünk ha egyáltalán megkapjuk ami jár :(

Engem majdhogynem szembeköpött a főnökasszonyom. Hirtelen leltár, hirtelen minden kimutatást de azonnal, kötöszködött, egyszerre akart mindent megtanulni, mindend zárjak le...stb.... pedig volt egy olyan kijelentése még előtte, hogy ezt a munkát ő egyedül is meg tudná csinálni.....(no comment)

Előtte sajnálgatott hogy jajj szegényke nem lehet gyereke, meg jajj Úgy is gyereket akar nem adunk neki normális munkát. Amikor meg közöltem hogy mi van orrát felcsapva elviharzott. Utolsó napomon ennyit mondott:na jók legyetek. A nagyfőnök az legalább elköszönt normálisan.

2011. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nem tett célzásokat, de amint bejeletettem, hogy jön a baba szinte megszűntem dolgozóként működni nála. Úgy terveztem kb 7 hónaposig dolgozom de mikor már 4 a negyedik hónapban (mikor két hete tudta a babát)a hátam mögött az összes hozzám tartozó ügyet másra bízta, betelt a pohár, és eljöttem táppénzre, még csak 2 hónapos a fiam, nem tudom visszavárnak e majd.
2011. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát engem biztos nem vár vissza, utolsó nap azt mondta, na ha már nincs munka mehetsz.De a leltár, vendégeket próbálta ellenem uszítani, csoda, hogy kibírtam azt a pár hónapot.Bár sok vendég visszatért hozzám szerencsére. De például most volt egy gyorshajtási bírságom, amit tényleg az én hibámból hanyagoltam, küldtek neki egy papírt, hogy vonja a fizetésemből. Mondtam, hogy elintézem, de válaszoljon nekik, hogy már gyeden vagyok. Teljesen kiakadt, hogy csak nem képzelem, hogy az én dolgom miatt borítékot és bélyeget vesz, és ezt olyan stílusban előadva, hogy megszólalni nem tudtam. Hozzáteszem én anno, havi több ezret benzineztem el, mert az ő dolgai, hozzám közelebb estek és hát akkor intézzem én.
2011. dec. 7. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Muszáj voltam már az elején elmondani neki, mert már az első hetekben súlyosbodott a cukorbetegségem, pontosabban kellett beadnom az inzulin, és persze időre ennem. Annyit válaszolt, hogy majd akkor foglalkozzak magammal, ha nincs ügyfél az ablakomnál. 2 nap múlva 15-ös cukrokat mértem, a diabetológus pedig nem engedett így tovább dolgozni. Hát azt hiszem, engem sem várnak vissza.
2011. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 krisztivan ***** válasza:
Nálam rögtön felajánlott egy könnyebb munkakört,persze kevesebb fizetésért.Igazából utána már nem is kellett szólnom hogy dokihoz-védőnőhöz megyek,szinte mindig jópofizott és nem volt gondunk egymással.7 hónapot még végigdolgoztam.Vissza nem várnak:-)
2011. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, azt hittem csak az enyém volt ilyen, akinek csak akkor vagyok ember, ha hasznot is hozok.
2011. dec. 7. 15:47
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm amikor terhes lett és bejelentette a főnökénél, az azonnal elbocsájtotta. Szegény annyira felidegelte magát a dolgon, hogy pár héten belül el is vetélt. Pedig nagyon régóta tervezték a babát és végre összejött. Hogy mi lett ennek a következménye (pereskedés v. ilyesmi) már nem emlékszem, mert jó rég történt, de azóta már lett új gyereke és munkahelye is. Szóval sajnos ilyen is van a mai világban.
2011. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huuu nagyon sajnalom, rossz meg igy ismeretlenul is olvasni, hogy van ilyen. :( Nekem pozitiv iranyba valtozott a fonokom es engem vissza is vartak. Most is a melohelyrol irogatok. 36 hetes koromig dolgoztam es utolso nap ajandekot is kaptam tolle. Gyes alatt is tobbszor kuldott levelet, megkerdezte, hogy vagyunk, ha volt ceges buli minidg kuldte nekem is a meghivot hogy menjek el nyugodtan. Mikor visszajottem akkor ra 2 honapra fizuemeles is volt az elmult ev jo teljesitmenye miatt. En gyesen voltam tehat nem segitettem a csapatot es ennek ellenere megkaptam az emelest. Mondjuk en kulfoldon elek lehet itt mas a hozzaallas. :( Sajnalom, hogy ilyen fonokok is vannak. Az a megjegyzes, hogy ugy gondolta nem lesz gyereked meg eleg bena. Az o sajat hibaja es szegyelje magat, nem kell senkirol semmit "ugy gondolni" mert ennek ket oldala van vagy bejon vagy nem. Beszelgetni kell az emberekkel ha valamit meg akarunk tudni es nem gondolni. :(
2011. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
11 évig dolgoztam vele, a vége felé én többször mondtam, hogy szeretnék, de ő azt gondolta, hogy imádom a kutyámat, ezért tuti nem lesz gyerekem, és, hogy nem vagyok anyatípus. Mondjuk nem értettem mi az összefüggés, hogy szeretem a kutyám és a gyerek között.
2011. dec. 7. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Húú ezek elég durva sztorik... Nekem szerencsére pozitív irányba változott a főnök(nő), amikor kiderült a terhességem. Sokkal emberibb lett, sokszor elengedett korábban, soha nem puffogott, ha dokihoz kellett mennem, ha valaki betegen jött be, megtiltotta neki, hogy a közelebe jöjjön és még sorolhatnám. Szerencsém volt vele, ezek szerint.
2011. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!