Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek Chipolino...

Van valakinek Chipolino babakocsija? Konkrétan a Chipolino Gemma Travel típus érdekelne.

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerettem, de nem találkoztam még ilyennel "élőben" és a tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nem merem látatlanban megrendelni a netről. Babakocsi vásárlás előtt vagyunk és minél több hasznos tanácsot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban! Előre is köszönöm!
2009. máj. 16. 10:58
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt meg lehet nézni, ha tapasztalat nincs is, a véleményekre kíváncsi vagyok!

2009. máj. 16. 11:00
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszinte leszek és szókimondó.Nekem iszonyú idétlen.Az ára is horribilis,és a baba számára sem valami kényelmes.Ne azt tartsd szem előtt,hogy milyen jól néz ki,hanem azt,hogy a gyerekednek kényelmes lesz-e.Amit kétlek.Az ilyen fajta kocsi hátránya,hogy bolygókerekes,minden kis zugba felakad,és iszonyúan rázkódik a hepehupás MAGYAR utakon.Én megmutatom,hogy nekünk milyen van: [link]

az én kisfiam imád ebben aludni egészen pólyás kora óta.Kényelmes tolni,normálisan felszerelt.Nekem ez a no1.

üdv.6,5 hónapos kisfiú anyukája

Ui.:bocs az őszinteségért.

2009. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A fazon már eldöntött kérdés, mindenképp mózes+sportrész+hordozós garnitúrát veszünk, tehát az árára is fel vagyunk már készülve. Igazából a minősége érdekelne, mert nekem a mintája is tetszik.
2009. máj. 17. 10:47
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

Nem a minőségével van itt a probléma,mert az jó.Csak a használhatatlansága az,ami nem ér annyi pénzt.Sok babakocsinál nem a minőséget fizeted meg,hanem,azt hogy mi a márkája.Sajnos.

2009. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia, már biztos nem aktuális a dolog, de hátha másoknak hsznos lehet: nekem ilen kocsim van és imádom!! szerintem semmi baja a kocsinak. kényelmes a gyereknek (jobban párnázott az ülőrésze mint pl. a graco kocsinknak volt), kicsire összecsukható, a mózese is elég nagy majdnem 80cm hosszú szóval sokáig használható. a naptetőt is eléggé le lehet húzni ha laposan süt a nap nem zavarja a babát. nem túl nehéz. a kosárban is sok mindne elfér, ezzel megyek vásárolni.

Összességében én meg vagyok vele elégedve.

egy két gyerekes anyuka!

2010. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Már tényleg nem aktuális:). Amúgy aztán Chipolino kocsit vettünk, csak nem a Gemma Travelt, hanem a Gemma VIP-t. Igazából ugyan az a kettő, csak a mintája más. És tényleg egy nagyon jó kocsi, imádom! Már több, mint 4 hónapja használom, de nem csalódtam benne. Könnyű vele manőverezni, meg cipelni is.
2010. febr. 10. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Tudnál nekem segíteni nekem is nagyon tetszik ez a fajta baba kocsi,csak nem tudom lehet-e venni Esztergomban valahol vagy környékén?Szóval meg vagy vele elégeve?Másodikon lakunk elég sokat kell majd cipelnem.Nem szeretnék rosszul választani,de ez nagyon tetszik.Kellemes babázást!29h km
2010. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia! Én nagyon szeretem ezt a kocsit, szerintem könnyű, kb 12-13 kg a mózes résszel. Nem túl széles a váza, könnyem meg tudom én is fogni, amikor lépcsőzök vele. Amit a legjobban szeretek benne az az, hogy fél kézzel erőlködés nélkül tudom tolni és irányítani, ami jó néhány kocsiról nem mondható el. Nagyon könnyű vele "manőverezni", forgolódni, nem számít sem padka, sem gödrök... Jól megy minden úton. Kivéve a 30 cm-s havat:). Anno mikor kocsit kerestünk, kipróbáltam párat, azokhoz tudok viszonyítani. A Giordani 3per8 pl olyan kis "csuklós", a Pierre Cardin PS 682 olyan fapados hozzá képest. Meg nehezebbek is. Nem azt mondom, egy 200 000 Ft-s babakocsi biztos jobb nála, de szerintem szuper! Bár a Brendonban tologattam a múltkor próbaképpen egy Brevit, szerintem a miénk is van olyan stabil és jó. Nagyon könnyű összecsukni is. Mi már vittük úgy, hogy a váz + a mózes + a sport rész is be volt rakva a csomagtartóba, tökéletesen elfért. A mózese nem túl nagy, de simán elfért benne a lányom télen úgy, hogy volt rajta a bundazsákja, egy gyapjú kocsizsák, egy pléd, meg a kocsi aljába is tettem még egy plédet. Szegényem a sok cucctól meg sem tudott mozdulni, de elfért. Most a hordozót használjuk, mert a mózesből nem lát ki, a sportot még nem látom jónak, nem tartja eléggé a hátát, így marad még pár hétig ez a megoldás.

Remélem, hogy segítettem, ha van még kérdésed, írj bátran!

2010. márc. 1. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon örültem a válaszodnak,teljesen meg nyugodtam.Nem láttam élőben ezt a fajtát,de képen bele szerettem.Kicsit tartok tőle hogy pont télre fokjuk ki nőni a mózest,és nem-e lesz hideg a sport része.Sárgát szeretném,de nem tudjuk hogy mijen nemű lesz a babánk.Neked kis csaj van vagy kis fiú,és mi a neve?Még azt szretném meg kérdezni hogy interneten keresztül rendeltétek a kocsit,vagy üzletben vettétek?És ha igen hol?
2010. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk a sárga van, mert most kislányunk van, de ez a szín jó lesz a kistesónak is, akár fiú lesz, akár lány. A Babaszafarin rendeltem, kb 2 nap alatt ki is hozták. A sport részébe meg ha hideg lesz, tudsz venni ilyen orkán anyagú lábzsákot, a barátnőmék is ezt teszik. Hasonló kocsijuk van, májusra várják a picit, és vettek egy beköthető jó meleg lábzsákot télre. Úgy tutira nem fog fázni a pici. Ennek utána tudsz járni az üzletekben, hogy mit ajánlanak. További kellemes babavárást!
2010. márc. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!