Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chipolino pook babakocsija...

Chipolino pook babakocsija van valakinek? Tapasztalat érdekelne, újszülött kortól szeretnénk ilyet használni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, bár még babával nem próbáltuk, mivel még nem született meg. Mi is újszülött kortól akarjuk használni. Internetről rendeltük, de nem csalódtunk. Reméljük így is marad. Teljesen vízszintesre fektethető, szerintem tökéletesen megfelel azv újszülöttnek. Irtó könnyen irányítható, és nem utalsó sorban szép. Mi nem találtunk ennél jobbat, ami árban is megfelelt volna.
2010. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, egyenlőre még én is csak internete láttam, mert a környékünkön nem lehet kapni. Pedig jó lenne élőben is megnézni mielőtt megveszem. Ti hordozót vettetek hozzá? És tényleg olyan könnyű, mint ahogy írják?
2010. júl. 23. 08:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy pontodsan hány kiló (mármint a kocsi) a valóságban, mert nem mértük le, de semmiképpen sem elrettentően nehéz. Ez nálunk is fontos szempont volt, mert a magasfölszintre kell felcipelni a lépcsőházban, szóval a nehezebbeket én sem bírnám. Hordozót azt nem rendeltünk hozzá, mert másik típust vettünk, igaz használtan, de tökéletes állapotban, és olyat aminek viszonylag jó neve van, már amennyire én tudom, és olcsóbb volt mintha ehhez a kocsihoz rendeltem volna meg az ülést. Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány kocsit vennétek?
2010. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen oldalon nézegetted, de mi innen rendeltük.


[link]


Itt jár hozzá pelenkézótáska is. Én csak ezen az oldalon találtam meg ilyen verzióban, hogy nem kell érte külön fizetni.

2010. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki, hogy lány lesz, de még nem 100%.... Én hordozóval együtt akartam megvenni, de még átgondolom. Végül is decemberig van időm :)) És nektek fiú vagy lány lesz?
2010. júl. 23. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kisfiú, úgyhogy a kéket vettük. Ami egyébként a valóságban zöldesebb, és nem olyan egyértelműen kék. Jobb mint a képeken :) De nekünk is csak ilyen világoskék képet sikerült róla csinálni. Nem adják vissza a képek az eredeti színt.
2010. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja! És nekünk is decemberben jön elvileg a baba :)
2010. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De jó, akkor hasonló cipőben járunk!!! Csak ti legalább már tudjátok biztosra a nemét, nekünk mindig takargatja magát :) Ezért még csak nézegetjük a kocsit, mert azért a szín nem mindegy....
2010. júl. 23. 19:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi a véleményetek így a babakocsiról, hogy élesben használjátok? Gondolkozunk mi ezen, csak nem tényleg annyira praktikus-e, mint látszik. Nem hátrány esetleg, hogy a tolókar nem átfordítható, hanem "csak" egy ilyen kis trükkel lehet a fekvő kocsit kialakítani. Ha még olvassátok ezt, légyszi válaszoljatok. Köszi.

Jó babázást :)

2011. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!