Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet vásárolni olcsó...

Hol lehet vásárolni olcsó játékokat, olyanokat pl amiket 10-15 évvel ezelőtt, nem retróra gondolok súlyos ezrekért, nem is zenélő, beszélő márkás játékokra? Hozzá teszem Nagykanizsán lakom. Építő rakosgató stb-re gondolok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nekem a soraid alapján eszembe jutott (mik voltak anno az oviban) az a Tüske építő, Java építő, fa építőkocka, korongjáték, duplo, sima műanyag építőkocka.

[link]

[link]

[link]

[link]

www.ilse.hu

Hogy Nagykanizsán hol árulják ezeket, azt sajnos nem tudom, de akár webáruházakból is beszerezheted ezeket. Érdemes több helyet is megnézni, több ezer forint eltérés is lehet az árak között.

2011. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vettem a lányomnak Pötyi játékot, mert emlékszem, hogy az oviban olyannal játszottunk. 500 ft-ért vettem Cba Centben.
2011. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm pont ezekre gondoltam sokat segítettetek :)
2011. dec. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!