Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kisbabának való dolgoka...

Milyen kisbabának való dolgokat lehet K&H Medicina egészségkártyával vásárolni és hol? /Budapest/

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl pelenkára,popsikrémre vagy tápszerre.Ilyen dolgokra elfogadják?
2009. máj. 16. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] nézd meg ezt az oldalt, minden le van írva, ha valamibe nem vagy biztos nyugodtan írj nekik gyorsan válaszolnak. Nekem popsitörlőt nem engedték az egyik gyógyszertárba, írtam nekik reggel délután már válaszoltak is, hogy elszámolható és a gyógyszertárban tévedtek. A kezdőlapon van szolgáltatáskereső ott meg tudod nézni, hogy hol fogadják el a kártyát, de a legtöbb gyógyszertárba tudsz vele fizetni.
2009. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,néztem már az oldalukat és tényleg ott van hogy hol fogadják el,csak az nem tiszta még teljesen,hogy mikre...

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

2009. máj. 16. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nézem a listát,köszi szépen,sokat segítettél!!! :)
2009. máj. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!