Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki Gyerek Háziorv...

Ajánlana valaki Gyerek Háziorvost Budapest XI kerületében? Hol tudok informálódni arról hogy hol találhatóak gyerekorvosok + védőnő ebben a kerületben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szia en is a xi ban lakom es a vedonot nem en valasztottam aszerint van hogy pontosan hol lakszes ok megmondjak hogy kihez kerulsz a gyerek orvost a vedono ajanlotta meg nem talalkoztam vele Dr.NAGY GABRIELLA :)hol laksz egyebkent ha szabad kerdeznem??
2011. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A Fehérvári úton Csáki Csillát szeretik nagyon.


Védőnőről itt kérhetsz felvilágosítást (hová, kihez tartozol a lakóhely szerint):

XI. Gyógyír KHT. Vezető védőnő: Hamarné Debreczeni Rita


1117 Budapest Fehérvári u. 12. Szakrendelő


T: 279-2100

2011. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is Nagy Gabi az orvosunk, végül is meg vagyunk vele elégedve. Apróbb dolgokban nem voltam kibékülve az "ajánlásaival" pl. védőoltások. Ha betegek voltunk, mindig rendesen ellátott, jól diagnosztizált.

(Első, megkérdezhetem, hogy ki a védőnőtök?)

2011. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elso vagyok:)

Juhász Anita a vedononk es szerintem nagyon kedves es aranyos es mindenre felkeszult mert amit kerdezek ara van valasza:)

2011. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat. :) Sokat segítettetek. A kondorosi lakóparkban lakunk.
2011. jún. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!