Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 19-20hós babóca milyen...

Egy 19-20hós babóca milyen karácsonyi ajándéknak örülne szerintetek? Nagymama kérdezte mit vegyen neki.

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát neki még majdnem mindegy mit veszel, legjobban a csomagolással fog eljátszani!

Egyébként kisfiú/kislány?

Mire lenne szüksége?

Ruhaféle? Egy-két jópofa badi, szoknyácska.

JÁték?

Közel két évesen már jó lehet a gyurma. A plah doh-nak van sok jópofa formája.

Ha többen szán rá, akkor szinte bármelyik lego duplo jó ötlet.

Esetleg felfújható ugráló lovacska.

Igazából ennek a korosztálynak a legkönnyebb választani...

2011. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kisfiú kislány???


az én 21 hónaposom ezeket kapja: duplo, chi-chi love kutya, mágneses rajztábla, könyvek, fa öltöztetős maci, golyóvezető, fa kockák, jó éjt Dóra, playskool porszívó. Persze nem csak tőlünk az egész család ajándékai, csak én veszek meg mindent :)

2011. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 hónapos lesz a kislányom.Ő ezeket kapja: Lego Duplo játék óvoda,fifi kisautója,játékporszívó,eperke mese dvd.A többi rokontól nem tudom mit kap.
2011. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20hónapos. Majd átgondoljuk még..Igazából autósülésre lenne szüksége mert a régit már kinötte de azt tuti nem kap... Lehet h a ponit mondom...
2011. dec. 5. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Az autósülés fontos! Én a nagymamának megmondanám, hogy erre gyűjtünk, vegyen az unokának olcsóbb ajándékot ( pl. Montessori torony fából, műanyag poharas toronyépítő, gyöngyök fából nagyobb méretben, mini bébizongora stb.), a többi pénzt meg adja nektek. A gyerkőc nem fog megsértődni, az én 20 hós fiam is imádja ezeket a játékokat. Nektek meg egy kis könnyebbség az ülés megvásárlásához. Ha van több rokon, ne legyetek szívbajosak, nyugodtan mondjátok meg, hogy amit játékra szánnak, inkább erre fordítsák, mert a gyereknek erre van szüksége.
2011. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!