Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fürdethetem a gyerekeket...

Fürdethetem a gyerekeket háziszappannal?

Figyelt kérdés
Elfogyott a pénzünk. Nem panaszkodni akarok, azért írtam, megértsétek miért kérdezem. Szóval elfogyott a fürdetőjük, sőt az enyém is. Mindenünk van, szóval kihúzzuk januárig. Zöldség a fagyóban, csirke az udvarban, tészta , konzerv, alma, keksz, liszt cukor,szárított élesztő, minden van. Kenyeret is én sütöm, péksütit is tudok nekik csinálni, szóval nem lesz gond, de mivel fürödjünk? Persze ha minden kötél szakad kérek 1-200 ft-ot a barátnőmtől, de nem akarok, ez a legvégsőbb eset. Nyáron készítettem háziszappan elég sokat szerintetek nem teszek rosszat ha azzal fürdenek. Nekem mindegy, én azzal fogok, de ovisoknak vajon jó?
2011. dec. 17. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

rendesen hamuval csináltad?

mennyiért adsz el belőle? :D hetek óta házi szappant keresek és nem találok :(


persze, hogy fürdetheted azzal, régen csak az volt, nem volt ennyi pattanásos, ekcémás ember... én is az ekcémám miatt keresek, állítólag ez egyáltalán nem szárítja a bőrt :)

2011. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy készül? Szerintem amugy ovisnak jó. Ha mégis észrevennéd 1-2 alkalom után h. nem,akkor vegyél az üzleben egyszerű babaszappant,azt nem is olyan drága.
2011. dec. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan fürdetheted őket vele
2011. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Semmi bajuk tőle :)

Igen a régi hagyományos módon készítem, de csak saját részre van, mert a kisebb ruháit azzal kell mosnom, minden mástól ekcémás. De az is lehet jövőre eladásra is csinálok, nem is rossz ötlet :)

Akármilyen hihetetlen most babaszappanra sincs pénzem. Kb 1200 ft-ot kell beosztanom januárig. Ebből szappanra már nem futja. egyébként se vet fel minket egy ideje a pénz, de most 2 hónapja magunk baj történt és magunk alá kerültünk. De nem panaszkodom, a szappan kérdés is megoldva :)..mint sokminden más.

2011. dec. 19. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jo 5let eladásra is csinálni!
2011. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!