Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az (huggies) úszópelenka...

Az (huggies) úszópelenka mennyi pisit bír el? Szeretném ráadni a kislányomra hogy ne menjen kárba! Használhatom, vagyis a kislányom bugyipelusként?

Figyelt kérdés
Még nyárról maradt 10db,ma találtam meg,ki is ment a fejemből hogy van. Jövő nyárra úgy is kinövi,de remélhetőleg nem is kellesz már.

2011. dec. 18. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyi pisit nem bír el.Az úszópelenkák lényege az,hogy a pisit kiengedik,ám a kakát(amennyiben nem híg)benntartja.
2011. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak vele?
2011. dec. 18. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyit. Az uszopellus nem szivja magaba a nedvesseget, igazabol az a fukcioja, hogy a kaki ne menjen a vizbe.
2011. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eladhatod, elajandekozhatod vagy megtarthatod, ha terveztek meg babat.
2011. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora méret, de az én lányomra jó volt még egy évvel később is.

Nehogy ráadd napközben a lányodra, mert úszni fogtok a pisiben...

2011. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha nem is lenne rajta semmi, csak bugyi. Ennyi pisit bír el. Tapasztalat. Én is ráadtam a fiamra, egy 1,5 órányi utazás erejéig, mert pont elfogyott a sima pelus itthon, és gondoltuk, hogy majd ott veszünk új csomagot. A kocsiban minden pisis lett, az autósüléstől kezdve minden. És csodálkoztunk, hogy annyit nyafog a fiam. Ez óta tudom, hogy ha más pelus sincs, az úszópelust ne!! Nem is gondoltam volna én sem.

Én megtartanám azért jövő nyárig, hátha, bár nem írtad mennyi idős a gyerkőc, ha tényleg nem kell, nyáron sokan hasznát veszik, még olyannak is elajándékozhatod, aki akár most várandós, vagy nyáron lesz az. A baba belenő, egy nyáron pedig tuti a mérete lesz, bármikor is születik.

2011. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!