Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a babámnak ki akarom...

Ha a babámnak ki akarom váltani az APEH-nál az adókártyáját, kell hozzá valami? Formanyomtatvány?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ott adnak egy nyomtatványt amit ki kell tölteni. Nekem még a születési kivonatot sem kérték. Ha kell mindjárt meg kapod a számot. A kártyát majd postán küldik el amit nekem már két hónapja küldenek.
2009. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

:O

nekünk automatikusan küldték, nem is igényeltük. pár hetes volt a baba mikor egyszercsak megjött.

2009. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell külön igényelni, legalábis nekünk azt mondták, hogy küldik automatikusan. Javítson ki valaki, ha rosszul tudom, mert én várok még rá. Egyenlőre nem jött meg.

Én névváltozás miatt igényeltem február 02-án újat, ma érkezett meg. :(

2009. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mindenkinek küldik automatikusan.Az én lányom 2005-ben született, úgy tudom csak a jóval később születetteknek csinálják mindjárt.
2009. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁ! Boszi vagyok! Pont ma kaptuk meg postán! Hozzáteszem február 10-i dátumozással. Ma május 19. van! Nem tudom!? Gyalog hozták???
2009. máj. 19. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!