Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti milyen nemű...

Lányok, nők! Ti milyen nemű gyereket szeretnétek (ha még nincs, vagy ha van, de még terveztek)? Ha már van gyerkőc, akkor olyan nemű lett, amilyenre számítottatok? Ha nem, nagyot csalódtatok?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy a fő, hogy egészséges legyen, de mégis... :)

Kort is írjatok, legyetek szívesek!


2011. dec. 22. 11:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, mi elsőre lányt szerettünk volna, és az is lett. Már 3 hónapos, és ha lesz testvére akkor egy kisfiút. Harmadjára jöhetne még egy lány, bár az már mindegy lenne. :) Úgysem én döntöm el. :)
2011. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerekem van, ő 1 éves kislány. Nekem három öcsém van, nekem mindegy volt, vagyis igazából egy szempontból nem. Én elég fiús nőnek tartom magam, már a gyerekkorom miatt is (nagyon szeretem az öcséimet), és inkább fiús anyukaként tudtam volna jobban elképzelni magam, ezért egy hangyányival jobban vágytam kisfiúra. De amint megtudtam, hogy lány onnantól ez a gondolat elillant, és boldog voltam, hogy lány. Azért remélem lesznek majd kistestvérei, és remélem azért egy kisfiam is lesz.:)
2011. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 24 évesen szultem meg a fiam akit nagyon lánynak vártam.Fiuk kozott nottem fel:) most meg nagyon szeretnék már terhes lenni és jo lenne ha kisleány lenne.:)Persze a fiut is nagyon szeretném:)
2011. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ez aranyos. :) Nekem még van egy-két évem a gyerek gondolatáig, de elsőre én is kislányt szeretnék. :) Mondjuk teljesen mindegy, a fiúnak is örülnék.

És hogy hívják a gyerkőceiteket? :)

2011. dec. 22. 11:53
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

23 évesen voltam, mikor terveztük a gyermeket és abban az életévemben szültem is. Igazából mi nem 'terveztük', hogy milyen nemű legyen az első közös gyermekünk.


Ahogy kezdett nőni a pocakom, éreztem belül, hogy bizony kislányunk lesz. Hiába utalt minden nép jel a fiúra, beigazolódott: kislányunk lett.


Tervezünk még egy babát, de egyenlőre még 4-5 évet várhat. Lehet, akkora már az ország helyzete meg se 'engedi', hogy legyen.. Viszont, ha úgy alakul, akkor kislányt szeretnék megint. Nekem valahogy a fiúk nem jönnek be, nem tudom elképzelni magam fiús anyaként :|

2011. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Anna Erzsébetnek hívják.
2011. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én is a lány felé hajlok inkább...

Anna Erzsébet... Üdítően gyönyörű. :) Manapság nagyon ritka az ilyen szép hagyományos névválasztás, én a magam részéről nagyon szeretem az Erzsébetet. Hogyan becézitek?

2011. dec. 22. 12:10
 8/30 anonim ***** válasza:
Emese Mária
2011. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Apa mindenképp fiút, egy kis rosszcsontot. Én kislányt akartam, mert megveszek a kislányos ruhákért, annyira édesek, meg nem tudom, valaki végre talán befonná a hajam, meg hasonlók, lányos dolgok. :D De nagyon boldog voltam így is, hogy fiú lett. Igazából nem sokat számított, mert sokat vártunk rá.

Másodikra ugyanez a felállás, apa kisfiút, én kislányt szeretnék. De nem fogok kétségbeesni, ha fiú lesz, annak is megvan a jó oldala, hogy két kiskrapek rosszalkodik.


27 vagyok.

2011. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen! :)

A nevén ritkán szólítjuk, de ha mégis akkor Annácska, Ancsi, Panni, Pannika, Böbi.

2011. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!